E-malli 2001 aut. ilmastointi

Eilen huollettu, toimi hyvin. nyt on kuin lehmän henkäys? paine hävikkiä ollut, paikkaaine laitettu. eilen etu flektit toimi. tänään ei. Auttakaa..
150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuollaisilta huolto-ukoilta jotka ei pysty perus kylmätekniikan vähimmäisvaatimuksia täyttämää pitäis viedä luvat olla missään tekemisis kylmätekniikan kanssa.
Huollettu... sellaista termiä ei kylmätekniikas ole olemassa kun aivan sairaiden idioottien päässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mesemies-77 kirjoitti:

Eilen huollettu, toimi hyvin. nyt on kuin lehmän henkäys? paine hävikkiä ollut, paikkaaine laitettu. eilen etu flektit toimi. tänään ei. Auttakaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu