Tietääkö kukaan että lukeeko missään koulutus paketissa ohjeet splittiparometrin virittämiseen? Minua kiinnostaisi kovasti opiskella splittiparometrin virittäjäksi niin voisin tuplata tienauksen.
Yritin etsiä monsterista mutta vielä ei löytynyt splittiparometri virittäjän töitä mutta luulen että tulevaisuudessa löytyy. Mitään ette voi.
Vapautetaanko splittiparometrinkin lähdekoodi kun kolikoista on 80% louhittu?
Splittiparometri virittäjän koulutus?
5
253
Vastaukset
Kyllä! Splittibarometri vapautuu samalla kun lohkoketju avataan. Siis kun 80% on louhittu.
Mutta hei: varaudu siihen että ensi vuonna tai seuraavana cryptoqueen taas moninkertaistaa kolikoiden määrän. Joten on mahdollista ettei se 80% toteudu meidän elinaikana
Poijjaat!! Taasen!
T.Avotampio- Sika-sijottaja
Muutama ote virittäjän käsikirjasta:
Ota kellosepän hienosäätöleka 10 kg
Papukaijapihdit
Moska
Pullollinen ylikäynyttä Imatraa
Avaa barometrin kansi kevyesti napauttamalla lekalla
Väännä pihdeillä oikeanpuoleista ratasta takavasemmalle samalla napauttamalla moskalla varpaaseesi, kiljahdus virittää barometrin 100% tason.
Voit myös tunkea moskan varren pers...si sillä ei tosin ole virittämiseen mitään vaikutusta..
Juo pullo tuskaasi ja sioita kaikki rahat Onecoiniin.
Nyt Barometri on viritetty ja saat taas kohta tuplat.- OC-sioittaja
WAU! Voisiko splittiparometri olla Suomen uusi Nokia. Imatraa ei taida muualta löytyä niin voitaisiin tuplata tienaus splittiparometrin virittäjinä.
Myydäänkö noita kellosepän hienosäätölekoja 10 kg missään OneCoineilla? Minulla ei ole nyt paljon euroja mutta OneCoineilla voisin maksaa.
Pahoittelen kirjoitus virheitä. Olin justiin Kaken kanssa veneilemässä. - Loooomalla
Ja pankit pelkää et Saunaseppo vie markkinat.
- puutilto
Saunaseppo käy sen verran selkä suorana..pakko olla varsi persiussa pystyssä..hymystä päätellen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on978903- 918725
- 147793
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1756203Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist585288En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛234315Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?54190- 384113
- 373899
Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..783790