Nizza ranska

Sopeuttajakotoa

Taas Ranskassa sopeutettiin koskahan Suomessa ,kiitos virtain päättäjät ,että ette ottaneet näitä pirulaisia tänne.
Kaikki tyhjät tilat heti purkuun.

21

419

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Aserakas

      Juuri näin kiitos.

    • Mädättäjä

      Allahu akbaar,nasta lautaan.

    • Lahuuakpaaar

      Islam on rauhan ja rakkauden uskonto.ei mulla muuta

    • Enhaluakuolla

      Hieno ,kun ollaan sodassa taas Euroopassa ,heti nämä muslimit omalle maalleen ja apua sinne jos tarvii.

    • paholaismamut

      Viimeisin isku on ranskalaiseen kirkkoon, missä matut surmasivat veitsellä 86v papin...

    • Hyshyshyshshshhs

      Hys hys,ei saa puhua ...
      Hys hys.....

    • Mieronluoma

      Heh raasut täällä paasaa no pian on perjantai niin saatte taas kerran vetää päänne täyteen

      • Etkö.vaan.välitä

        Mikä sua pistää puolustelemaan näitä isis-jätkiä ja muita terroristeja ? Eikö ne oo jo tarpeeksi aiheuttaneet hätää, ja kuolemaa ? Entäs uhrien omaiset ?


    • ifi

      Eikä Pohjois-Koreassakaan nähty vielä yhtäkään isistä...

    • Simbullah

      Allahu akpaaaariin heti

    • Medinanukko

      Muistakaa suvaita ja kotouttaa niinkuin Ranskassa ja saksassakin.
      Niin saatte yhtä hyvän palautteen.
      Alllallalallah naisiin

    • Quantanaooa

      Rallallaa allahu akpaaaariin,

    • Kusethousussa

      Suvaitaan ja ollaan kusi sukassa.
      Odotellaan koska paukkuu ekan kerran ja sitten todetaan ,että suomi ei ole enään entisensä,mutta tämän kanssa täytyy vaan elää.
      Hys ja hys

      • suvakki-sipilä

        Olis aika laittaa rajat kiinni, ja päättäjät vaihtoon heti.


    • Hjkla

      Mv lehden totuus on totta,onko muita totuuksia,

    • Soteepukkaa

      Visuveellä valmistellaan itsemurhaiskua,aiotaan räjäyttää visuveen tehtaan vanha piippu ja sillä lailla aiheuttaa maailman laajuinen selkkaus.
      Sitte aiotaan myös radikaalien toimesta iskeä jehovalaisten kirpputorille ja tuhota heidän vartiotorni lehti varastot,iskuilla on maailman laajuinen vaikutus jolla aiotaan saada keiturin sote nurin,mutta ei onnistu,virtain Perussuomalaiset on asiasta perillä ja on asiasta tiedottanut trumpille.

      Ja sitten vielä yks asia,nuuttikylään on perustettu haall lihaa myyvä grilli.
      Allahu akbar, hys hys

    • Hydraululetku

      Helluntailainen pohtii myös mahdollisuutta räjäyttää purulanojan silta ja siten eristää sampolan alue muusta virtaista ja kaataa virhydro ja perustaa tilalle aito isojoen konehalli.
      Allahu akbaaaaaaaaar.

    • Minareettiin

      Radikaalit partamiehet kalastavat visuveellä ilman lupaa,pohjaongella ei ole sallittu kalastaa ilman kalastonhoitomaksua,heiltä ei sitä löytynyt ,kun,kysyin.

      • Tyhjänpyytäjä

        Paras tottua,näille venkuloille kaikki on ilmaista.Osasivatko itse syötin laittaa,vai oliko verovaroilla kustannettu avustaja paikalla.


    • Orpopiruoot

      Tiukka budjetti neuvottelu,allahu akbaareille rahat riittää,otetaan vanhuksilta ja nuorilta pois,kotiutetaan rahat kotoutetaan.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      282
      4150
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      135
      2365
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      2016
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1511
    5. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      39
      998
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      133
      972
    7. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      959
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      337
      901
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      877
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      820
    Aihe