Iik! Hanibani. Murusein.

Mitäpä tuumaat?
7175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sua mä aina vaan.

Äänestä
  • Sieltä puristaa minne katseesi viimeksikin kohdatessamme eksyi.

    Äänestä

  • joshänellevastaisin kirjoitti:

    Sieltä puristaa minne katseesi viimeksikin kohdatessamme eksyi.

    Sielusta...sillon muakin.

    Äänestä

  • Niin...

    Äänestä

Tuumat

Äänestä

sulattelen pertymystäni vain.

Äänestä

Ihan kuin sä oisit ottanut mun ruumiin hallintaan..kun puhuin kuulin sun äänen. Mun jutut oli sun juttuja. Mun keho tuntu sun keholta. Se anto lohdun siitä että emme ole koskaan erossa toisistamme. Minussa olet sinä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JaahasTässäkyselenvain kirjoitti:

Mitäpä tuumaat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu