Tytöt hukassa

iijoenvarrelta

Mistä löytää SB:llä helpoiten "tyttöjä" ? Onko tarjontaa ennen puoltayötä?

12

631

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tulinjustsieltä

      maksullisia ei ole missään poliisit on siivonnut alueen.

    • ketjunaloittaja

      Onko tosiaan näin?

    • Dvg89

      Kirkuen tulee ja kirkuen menee.

    • ii_siellä_on_se_joki

      Mitä se mies naisella tekee kun on kaksi tervettä kättä. Ja kun lennosta vaihat kättä niin se on vähän kuin vierasta saisit.

    • Ei_edes_rahalla

      Et löydä mistään "tyttöä".
      Ulkonäkösi on luotaantyöntävä ja se hajusi onkin sitten niin kuvottava ja tarttuu hiuksiin ja vaatteisiin, ettei ammattilais "tytöllä" ole varaa pilata koko iltaa yhden haisunäädän takia.

      Vedä käteen!

    • Velvet2016

      Onko sellaiseen ongelmaan ratkaisua, kun olen lähdössä SBlle. Mutta muija käy ihan v***n kuumana...

    • myyntitavara

      taas provoaloitus. :) tuskin kukaan on kokenut Bulgariassa vaikeuksia löytää tyttöjä, poikia tai vaikka eläimiä. et pääse etenkään ilta-aikaan edes yhtä korttelinväliä eteenpäin ilman tarjousehdotuksia. päiväaikaan vähän rauhallisempaa mitä nyt teinitytöt tanssii lasten leikkipaikan viereisellä ulkobaaritiskillä korkkareissa ja yläosamattomissa. "poliisi on siivonnut alueen" heh kaikki on itämafian suojeluksessa, joten setä-igor saattaa suuttua, jos oot liian hankala tai rahaa ei löydykään tarpeeksi.

    • eikollo

      Miksi lähteä Bulgariaan, kun Suomessa löytyy joka paikassa omiakin "tyttöjä". Oot vain etsinyt vääristä paikoista...

    • VoittavatSuomitytöt

      Kohde on oikein mukava ja hieno pienelle seksilomalle. Voit kysellä joltain iltabaarin baari- tai ovimikolta tyttöpaikkoja. He ohjaavat avuliaasti oikeaan paikkaan.

      Opastetussa baarissa on sitten tarjolla useita upeita ja nuoria tyttöjä. Hintaneuvottelu baaritiskin ääressä. Tulevat hotelliin ja normihinta on 50 euroa/h.
      Osaavat yleensä välttävästi englantia.

      Katutyttöjä kannattaa vältellä. Hyvää lomaa!

    • SunnyBeachilleNauttimaan

      GO GO GIRLS ja RELAX on hyviä paikkoja ;)

      • rahatonko

        Onko nämä paikat turvallisia, nimittäin hinnoittelun suhteen. Pelkään, että laskua maksettaessa nyljetään asiakkaalta viimeinenkin leva ( ja euro). En millään haluaisi
        joutua tappelemaan laskun loppusummasta pois lähtiessä.


      • ViimeinenIlmanKumia

        Minulla ei ole ollut mitään ongelmia.
        Baaritiskillä kalja- pari, tytön kanssa neuvottelu ja lähtö.
        Loman aikana kannattaa sitten mennä uudelleenkin samaan paikkaan. Sitten käy kuin minulle. Oli sama tyttö kolmena iltana....


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      86
      3368
    2. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      92
      1909
    3. Tiesitkö mies

      Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll
      Ikävä
      87
      1733
    4. Nuorempi mies

      Olen tänään ajatellut sua paljon, miten toimittaisiin makuuhuoneessa jne! 😏🔥
      Ikävä
      144
      1601
    5. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      65
      1458
    6. Miksi teillä meni...

      ...välit poikki kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      162
      1453
    7. Mies, mitä minun pitäisi tehdä

      Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur
      Ikävä
      96
      1395
    8. Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen

      Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍
      Ikävä
      167
      1371
    9. Jos siis saamme

      Sen keskusteluyhteyden niin olisitko jo sinäkin rehellinen ❤️🙏 ne jää meidän välisiksi kaikki. Tarvitsemme toisiamme, j
      Ikävä
      100
      1314
    10. Onko sinulla

      Joku nyt huonosti? :(
      Ikävä
      86
      1267
    Aihe