Eka kertaa

Rajaton61

Keski-ikäinen sinkkunainen rajattoman rusketuksen haussa. Ke- to Yyterin kulmilla ja aurinkoa luvassa...voikohan siellä toivoa muutakin?

16

1475

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Naimista

      Juu, tosi. Pistä perse koholle niin heti on joku painamassa kullia sisääsi.

    • nakumies48v

      kyllähän toivoa saa ja varmaan saa muutakin,valitset vaan sopivan kumppanin,itsekin tulossa ja asetun dyynien puolelle

    • Laita vaan viestiä koska olet siellä...

    • jymynen

      Moi, olisiko kiinnostusta lähtee ulkomailla käymään rajatonta rusketusta hakemassa? Olisin reissukumppania etsimässä.

      • Sieltä-löytyy

        Onhan noita tuolla matkaseuran hakufoorumilla.


    • nakunamolemmat

      Olin ottamassa rajatonta rusketusta yleensä siellä suurin osa on miehiä tosin nyt oli pareja ja naisia yksin. Hetken kuluttua lähelleni asettui kauniimman sukupuolen auringon ottaja ja se tietysti veti muita ympärille. Siitä ajatuksena kun nautin itse nakuna auringon otosta niin olisiko rohkeutta vaikka sokko treffeihin maisilla. Se toisi ainakin esiin asian heti mitä minä teen eikä jälkeenpäin olisi yllätys.

      • Toimintaa-vaan-heti

        Siis jumalauta. Nainen vieressä vittu märkänä odottamassa panoa ja sinä mietit sokkotreffejä!

        Jo olet peräkamarilainen!


    • kuumaansantaan

      No mites tämä Hesan seutu,löytyiskö täältä selväpäistä,panohaluista-ja kykyistä nakuilijaa rantapano -treffeille vanhemmalle daamille?

      • Panohalu

        Mistähän ikähaarukasta suunnilleen puhutaan..?


      • Siinä-ikähaarukka
        Panohalu kirjoitti:

        Mistähän ikähaarukasta suunnilleen puhutaan..?

        Tuosta 16-vuodesta kasikymppiseen.


      • löytyy 50v mies;) rantatreffit olis tosiaan aika kuumat...


      • rengas55

        Jokin vielä lämmin päivä "Pihlikses"


    • Minä olen sinkkumies ja joka kesä rajatonta olen ottanut,eikä paikan tarvitse mikään yyteri olla. Nytkin hieno rauhaisa ranta vain 10min päässä. Käy siellä muitakin,en ainut ole. Miksi sotkette nudismin seksiin? Koskaan en ole rannalla moista nähnyt. Nakuna oleilu on kiva,luonnollinen elämäntapa ja samanhenkinen Nainen jos vielä vierelle löytyisi..hoikat,pehmeät,älkää ujostelko vaan olkaa rennosti oma itsenne! Kauneus tulee sisältä ja kaikkihan nakuina kauniita ovat!

    • Oikeessa olet, pahoittelut tästä. Silti kiinnostaa käydä näyttäytymässä ym,,,

      • Anonyymi

        Käyn Hämeenlinnan kauppatorilla näyttämässä pillua ja imemässä kyrpiä. T. Naturisityttö 21v


    • Anonyymi

      Eilen kävin yyterin nakurannalla. Onneksi ne vanhat kamalat kyltit poistettu ja tilalle tullut uudet.

      Ei edes ollut mikään hienoilma 20 pilvistä ja silti silmämääräisesti 100-150 naturistiä paikalla. Sain monenkokoista kalua IHANAA.
      Onneksi nämä pervot mielensäpahoittajat ovat siirtyneet uimapukurannoille ja kunnon panomiehet ja naiset tulleet nakurannoille.
      Viikonloppuna jaan vittuani taas yyterin nakurannalla. Tiina 21v 160cm 45 kg

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      94
      7723
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      37
      4087
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      48
      3650
    4. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      249
      3187
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2742
    6. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      21
      2674
    7. Häiriköinti

      Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as
      Ähtäri
      39
      2653
    8. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      46
      2623
    9. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      140
      2588
    10. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      2539
    Aihe