Eka kertaa

Rajaton61

Keski-ikäinen sinkkunainen rajattoman rusketuksen haussa. Ke- to Yyterin kulmilla ja aurinkoa luvassa...voikohan siellä toivoa muutakin?

16

1576

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Naimista

      Juu, tosi. Pistä perse koholle niin heti on joku painamassa kullia sisääsi.

    • nakumies48v

      kyllähän toivoa saa ja varmaan saa muutakin,valitset vaan sopivan kumppanin,itsekin tulossa ja asetun dyynien puolelle

    • Laita vaan viestiä koska olet siellä...

    • jymynen

      Moi, olisiko kiinnostusta lähtee ulkomailla käymään rajatonta rusketusta hakemassa? Olisin reissukumppania etsimässä.

      • Sieltä-löytyy

        Onhan noita tuolla matkaseuran hakufoorumilla.


    • nakunamolemmat

      Olin ottamassa rajatonta rusketusta yleensä siellä suurin osa on miehiä tosin nyt oli pareja ja naisia yksin. Hetken kuluttua lähelleni asettui kauniimman sukupuolen auringon ottaja ja se tietysti veti muita ympärille. Siitä ajatuksena kun nautin itse nakuna auringon otosta niin olisiko rohkeutta vaikka sokko treffeihin maisilla. Se toisi ainakin esiin asian heti mitä minä teen eikä jälkeenpäin olisi yllätys.

      • Toimintaa-vaan-heti

        Siis jumalauta. Nainen vieressä vittu märkänä odottamassa panoa ja sinä mietit sokkotreffejä!

        Jo olet peräkamarilainen!


    • kuumaansantaan

      No mites tämä Hesan seutu,löytyiskö täältä selväpäistä,panohaluista-ja kykyistä nakuilijaa rantapano -treffeille vanhemmalle daamille?

      • Panohalu

        Mistähän ikähaarukasta suunnilleen puhutaan..?


      • Siinä-ikähaarukka
        Panohalu kirjoitti:

        Mistähän ikähaarukasta suunnilleen puhutaan..?

        Tuosta 16-vuodesta kasikymppiseen.


      • löytyy 50v mies;) rantatreffit olis tosiaan aika kuumat...


      • rengas55

        Jokin vielä lämmin päivä "Pihlikses"


    • Minä olen sinkkumies ja joka kesä rajatonta olen ottanut,eikä paikan tarvitse mikään yyteri olla. Nytkin hieno rauhaisa ranta vain 10min päässä. Käy siellä muitakin,en ainut ole. Miksi sotkette nudismin seksiin? Koskaan en ole rannalla moista nähnyt. Nakuna oleilu on kiva,luonnollinen elämäntapa ja samanhenkinen Nainen jos vielä vierelle löytyisi..hoikat,pehmeät,älkää ujostelko vaan olkaa rennosti oma itsenne! Kauneus tulee sisältä ja kaikkihan nakuina kauniita ovat!

    • Oikeessa olet, pahoittelut tästä. Silti kiinnostaa käydä näyttäytymässä ym,,,

      • Anonyymi

        Käyn Hämeenlinnan kauppatorilla näyttämässä pillua ja imemässä kyrpiä. T. Naturisityttö 21v


    • Anonyymi

      Eilen kävin yyterin nakurannalla. Onneksi ne vanhat kamalat kyltit poistettu ja tilalle tullut uudet.

      Ei edes ollut mikään hienoilma 20 pilvistä ja silti silmämääräisesti 100-150 naturistiä paikalla. Sain monenkokoista kalua IHANAA.
      Onneksi nämä pervot mielensäpahoittajat ovat siirtyneet uimapukurannoille ja kunnon panomiehet ja naiset tulleet nakurannoille.
      Viikonloppuna jaan vittuani taas yyterin nakurannalla. Tiina 21v 160cm 45 kg

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Paljonko meidän ikäero on?

      Ois kiva tietää.
      Ikävä
      121
      1220
    2. Nainen onko kaikki

      Onko sinulla nainen kaikki hyvin? mies
      Ikävä
      113
      931
    3. Mies onko sinulla

      Kaikki hyvin? 🌞 -nainen
      Ikävä
      42
      670
    4. Työttömät risusavottaan

      Tuli tässä juhannusnuotiolla sellainen idea mieleen, että miksei työttömiä velvoiteta tekemään hanttihommia, kuten risus
      Maailman menoa
      274
      663
    5. Kuka tai ketkä tappo eilen?

      Kenet ja miksi?
      Varkaus
      14
      587
    6. Jos tunnistit...

      Voit hyvin ottaa yhteyttä...olisi mukava jutella☺️
      Ikävä
      59
      587
    7. Arvostele kaivattusi

      ulkonäköä, asteikolla 1-10. Perustelut myös 🧢
      Ikävä
      36
      491
    8. Väsynyt odottamiseesi, M.

      Vaikka et minua haluaisi tai huolisi, asia pitäisi käydä lävitse. Siksi etten sinusta pääse ylitse. Pystyisinkö tyytym
      Ikävä
      37
      482
    9. Miksi voit niin

      Huonosti? Ei se voi johtua vain minusta?
      Ikävä
      54
      470
    10. Persujen kansanedustaja häpäisi lipun!

      "Persujen kansanedustaja Pekka Aittakumpu julkaisi Instagramissa videon, jossa hän heittää Pride-lipun roskiin. Video on
      Maailman menoa
      190
      466
    Aihe