Onko Kaarinassa kiropraktikoita ollenkaan?

Ei ainakan misssään ole mainoksia. Nikamanniksauttajia suomeksi.
4222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kiropraktikot eivät tiedä missä järjestyksessä tulee ruxauttaa.
Jos olet täysin terve voit mennä kirotulle, mutta jos sulla on jokin vaiva niin harkitse vielä toisen kerran

Äänestä

Ompa aika köyhää kaarinassa.

Äänestä

Onhan siinä shellin vieressä naprapaatti.

Äänestä

No olis sitten moiselle markkinarakoa tarjolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


turkuunkotaas kirjoitti:

Ei ainakan misssään ole mainoksia. Nikamanniksauttajia suomeksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu