Onko muita ketkä seurustelee niin sanotussa normi suhteessa.
Mut haluja olis samaan suku puoleen.
Mulla on haluja ja olen ne tyytö ystävälleni kertonut.
Haluaisin imeä toisen miehen munaa.
Tyttö ystävä tavallaa hyväksy ja anto tavallaa luvan et ehkä joskus voin sen tehä. Jos seki saa jotain mut ei tiädä mitä haluu.
Onko muilla kokemusta tälläsestä.
Ja mitä jos tyttö ystävä haluu toista miestä suastuakko sit siihe kimppaki olis jees.
Kerroin tyttö ystävälle bi/homo haluista
7
326
Vastaukset
- miesnainenn
Jos pelkkää kullia kaipaat niin mitä jos hankkisitte strapon dildon. Voihan olla että huomaatkin sen riittävän tyydyttämään fantasiasi. Tyttäystäväsihän voisi hankkia jostain kirpparilta vaikka liituraita puvun, miesten kengät ja laittaa hiukset kiinni jos ovat pitkät ja lierihatun niin saisit alistua "miehelle".
- sal5
kyllä haluan imeä munaa , tai jos joku panis
Haluan munaa, nuolla sitä vaikka tyttöystäväsi nähden ja haluan naida myös tyttöystäväsi kanssa, jos se sopii sille!!!
- sfafaf
musta on outoo et sulle tulee suhteessa muita haluja kun tyttös. iteki oon pan mut jos en tahtois mun kumppanii ni se ei olis se oikee.
- Nipsu123z
Ja ap, sun nimimerkki on kaappihomo.
Hmmm....miks sulla on tyttöystävä?
Mun serkku tyttö esitteli mut poikaystävälleen kun se oli kertonut olevansa bi.
- Yhteinenpeti
Sisareni kutsui minut luokseen keväällä iltaa istumaa ja aterian aikana hän kertoi avokkinsa olevan BI! No, olinhan sitä vähän epäillyt hänen käytöksensä vuoksi jo aikaisemminkin. Yhteisillä saunareissuilla oli niin tarkaan mittaillut katseellaan. Nyt sisareni pikkuhiprakassa ehdotteli, että voisin mennä hänen miehensä kanssa saunaan ja olla siellä "silleen", kuten hän asian ilmaisi. Niinhän siinä sitten kävi, että siskon avokin kanssa päädyttiin samaan sänkyyn, eikä vain kerran, vaan useamman kerran ja minusta tuli sen kesän aikana ahkera vieras heille. Tiesin, että sikollaki oli ollut tyttöjuttuja ja oli kai sen vuoksi avomielinen ja hyväksyväinen.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.9511585Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli712957Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä322831- 1722245
- 612182
Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️222087Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1402061Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?331958- 1031552
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411316