Sillä nehän ei saastuta muuta kuin köyhien itsetuntoa ... heheheh heheheheh
Autovero on poistettava yli 50 000e autoilta
Juhana_Vartiainen
767
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
JOO
Verotus siirrettävä kokonaan köyhille. Oma valinta, miksi ovat köyhiä.
Myös bensat saatava ostaa ko. autoihin verottomasti.
OIKEA
Ökymaasturihybrierien ostajille pitää antaa satatonnii rahaa, mikä kerätään köyhiltä autoilijoilta.. Persut ja kokoomus!
Akut eivät saastuta...
Rikkaat leikkivät sähköautoilla joissa on myrkyllisä akkuja jotka ovat saasteista pahimpia ja niiden akkujen valmistuskin saastuttaa... kyse onkin bisneksestä kokoajan pitäää keksiä uusia massojen tuotteita niin saadaan ihmiset hämättyä ostamaan kaikkea turhaa roskaa.
Sähköautojen akkutekniikka ei ole lainkaan kehittynyttä tai robotiikka mistä kokoajan jauhetaan ,kaikista näistä vain halutaan uusia rahasampoja vaikka käytännössä ne eivät toimi niin kuin pitäisi.
Maailma oikeasti hukkuu paskaan ja sotaa jo odotellaan kun riisto vain pahenee ympäri maailman ,niin myös Suomessa...
Hybridien todelliset päästöt sikaisoja!