Autovero on poistettava yli 50 000e autoilta

Sillä nehän ei saastuta muuta kuin köyhien itsetuntoa ... heheheh heheheheh
767
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

JOO

Äänestä

Verotus siirrettävä kokonaan köyhille. Oma valinta, miksi ovat köyhiä.

Äänestä

Myös bensat saatava ostaa ko. autoihin verottomasti.

Äänestä

OIKEA

Äänestä

Ökymaasturihybrierien ostajille pitää antaa satatonnii rahaa, mikä kerätään köyhiltä autoilijoilta.. Persut ja kokoomus!

Äänestä

Akut eivät saastuta...

Rikkaat leikkivät sähköautoilla joissa on myrkyllisä akkuja jotka ovat saasteista pahimpia ja niiden akkujen valmistuskin saastuttaa... kyse onkin bisneksestä kokoajan pitäää keksiä uusia massojen tuotteita niin saadaan ihmiset hämättyä ostamaan kaikkea turhaa roskaa.

Sähköautojen akkutekniikka ei ole lainkaan kehittynyttä tai robotiikka mistä kokoajan jauhetaan ,kaikista näistä vain halutaan uusia rahasampoja vaikka käytännössä ne eivät toimi niin kuin pitäisi.

Maailma oikeasti hukkuu paskaan ja sotaa jo odotellaan kun riisto vain pahenee ympäri maailman ,niin myös Suomessa...

Äänestä
  • Hybridien todelliset päästöt sikaisoja!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Juhana_Vartiainen kirjoitti:

Sillä nehän ei saastuta muuta kuin köyhien itsetuntoa ... heheheh heheheheh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu