Hyvää yötä sinulle

nainen, joka olet saanut aikaan hyvälaatuisen särön sydämeeni.
6491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hyvää yötä sinulle mies - ei kuitenkaan kompastuta :).

Äänestä

Ystävä hyvä onneksi voimme puhaltaa siihen ja hommata laastari sinulle ja jos homma toimii eikä ole mikään bakteeri, voi olla että kasvaa vaan vahvempana ehjäksi.

Äänestä

Hyvää yötä sulle, söpö
n>m

Äänestä

minulta miehelle, samoin sanoin.

Äänestä

M>N

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tipahdankohta kirjoitti:

nainen, joka olet saanut aikaan hyvälaatuisen särön sydämeeni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu