Seuraa järveltä

Joku on ruvennut etsimään homoseuraa järveltä ja metsästä.
Hän kuvittelee että saa kunniata kaloja syömällä.
Hahahahhahhahahahaaa......
3165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Yksi mies ui tänään järvellä selkäuintia ja hänellä oli periskooppi pystyssä jolla katseli rannoilta tipuja joilla on haarapääskyväli märkänä

Äänestä

Pierureikää järveltä ja metsästä

Äänestä

Minulla on 17cm peniskooppi jota voi todellakin hyödyntää selkä uinnissa,se kyllä haistaa kiiman hajun rannalta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kunniata kirjoitti:

Joku on ruvennut etsimään homoseuraa järveltä ja metsästä.
Hän kuvittelee että saa kunniata kaloja syömällä.
Hahahahhahhahahahaaa......

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu