Raskaana ja kuumana naisiin

Paksuna

Tilanteeni on ihan hullu. Olen 37-vuotias ja odotan lasta. Mieskin löytyy elämästä. Raskauden myötä (1/3) seksihaluni ovat kasvaneet aivan hurjiksi ja olen pitkästä aikaa alkanut taas haaveilla seksistä naisen kanssa. Kokemusta siitä jo on. Olen jopa puolivakavissani miettinyt toteuttavani haluni, salaa mieheltä, koska hän ei sitä hyväksyisi (ehkä paremmin kuitenkin kuin toisen miehen, miehet ei kiinnosta paitsi oma) Tosin seuran löytyminen voisi olla haastavaa varsinkin sitten kun vatsa alkaa näkyä.

Onko täällä naisia, joilla on ollut samanlaisia tuntemuksia? Ristiriitainen olo tämän raskauden takia. Olisi kiva vaihtaa jonkun kanssa ajatuksia, ehkä kirjoitella seksistä ja haluista enemmänkin.

0

103

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

        Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
        Maailman menoa
        251
        4535
      2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

        se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
        Maailman menoa
        127
        2971
      3. Miten löydän sinut

        Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
        Ikävä
        41
        2742
      4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

        Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
        Heinola
        74
        1710
      5. Vaikea tilanne

        Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
        Ikävä
        105
        1553
      6. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

        Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
        Maailman menoa
        20
        1451
      7. Milloin kaivatullasi

        .. on nimipäivä?
        Ikävä
        55
        1304
      8. Kehtaisitko näyttäytyä

        kaivattusi seurassa?
        Ikävä
        92
        1216
      9. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

        Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
        Maailman menoa
        204
        1083
      10. Missä kunnassa kaivattusi asuu

        Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
        Ikävä
        47
        1075
      Aihe