Mistä löytää tietoa verenluovutuksesta Eurassa?
Verenluovutus
4
297
Vastaukset
- sp666
Euran keskussairaalan pääaulan ilmoitustaulu.
- hohhoijaa57
Oliko sattuma jälleen vai uhkaus? Heti psykiatria koskevan kirjoituksen jälkeen taas tuollainen väsynyt verenluovutus info.
Pelinne on paljastettu eikä sille mitään enää voi. Rikolliset on paljastettu.- Verenluovutuspaikka
Verenluovutuksella ei ole mitään tekemistä psykiatrian kanssa. Verenluovuttaminen on tärkeää että sairaalat saavat tarvittavaa verta esim. leikkauksiin tai vakavasti loukkauntuneiden hoitamiseen. Vaikka psykiatria on suurimmalta osalta pers...tä niin ei verenluovutus toiminnalla ole mitään salaliittoja psykiatrian kanssa.
- Verenluovutuspaikka
https://www.veripalvelu.fi/verenluovutus/luovuta-verta/missa-luovutat
Tuolta sivulta löytyy tietoja kun laittaa verenluovutuspaikaksi Euran hakupalveluun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk525416Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit5863470SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit842919Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2662709"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –961810Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6571730Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4851424Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti141291Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re191187Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .183917