Olin ihan lääpällään isoveljeni kaveriin Teemuun. Teemu hengaili meillä aika usein, sillä isoveljelläni Markolla ja hänellä oli joitain yhteisiä opiskelujuttuja. Molemmat opiskelivat lääkiksessä ja tekivät parhaillaan jotain ryhmätyötä yhdessä. Teemu oli ihan erilainen kuin Markon muut tylsät kaverit, jotka eivät edes huomanneet minua, 16-vuotiasta pikkusiskoa, joka oli vielä lukiossa.
Teemu oli erilainen. Aina kun kundit rymistelivät sisään meille ja hakeutuivat suorinta tietä keittiöön tyhjentämään jääkaappia, Teemu jäi yleensä vähäksi aikaa juttelemaan kanssani ja hymyili minulle aina jotenkin vähän kiusoittelevasti. Teemu oli tosi suloinen ja huomaavainen ja kyseli aina, miten minulla meni koulussa ja niitä näitä. Yleensä vähän hämmennyin Teemun huomiosta ja avoimesta tavasta hymyillä, kiusoitella ja katsella minua.
Vanhempamme olivat viikonloppua viettämässä mökillä ja Marko oli kutsunut taas kaikki kaverinsa kylään viettämään perjantai-iltaa. Pojat olivat linnoittautuneet alakertaan mölyämään ja juomaan kaljaa ja minä olin vetäytynyt omiin oloihini yläkertaan. Olin luvannut pysytellä poissa jaloista, sillä Marko olisi halunnut talon kokonaan omaan käyttöönsä. Niinpä katselin yläkerran olohuoneessa ranskalaista taideleffaa peiton alla hämärässä suljetun oven takana hieman tylsistyneenä.
Sitten kuulin portaista askeleita. Joku oli tulossa yläkertaan ja jännityin hieman.
Teemu koputti ja kurkisti ovenraosta sisään.
“Täällähän se pikku kaunotar piileskelee”, Teemu huikkasi ovensuusta. “Saanko tulla pitämään sulle seuraa, kun en oikeasti jaksa enää kuunnella noiden kundien uhoamista”, Teemu virnisti. Olin vähän hermostunut, mutta samalla olin salaa toivonut, että Teemu jotenkin eksyisi yläkertaan.
“Mä katon yhtä leffaa”, totesin niukkasanaisesti.
“Ai, mitä siinä tapahtuu”, Teemu kysyi samalla, kun tuli viereeni istumaan.
“No, tässä on yks nainen, joka ei osaa päättää, että haluaako se yhtä miestä vai ei.”
“Vai niin. No mitenköhän siinä sitten käy..?” Teemu pohti samalla, kun tuli vielä hieman lähemmäksi minua ja hipaisi sormillaan tummia, pitkiä hiuksiani. Menin ihan sanattomaksi ja vilkaisin Teemua vähän epäröiden. Teemu oli nyt jo aika lähellä ja hyväili sormenpäillään niskaani.
“Sä olet niin tajuttoman kaunis, Ninni, että mä en voi pitää sormiani irti susta”, Teemu henkäisi ja tarttui kiinni hiuksiini, kallisti päätäni ja suuteli yhtäkkiä häkeltyneitä huuliani. Olin niin jännittynyt ja hengästynyt, etten osannut sanoa mitään. Annoin Teemun raottaa peittoa, jonka alla olin maannut ja vetää minua sohvalla alemmas, samalla kun hän suuteli minua jo hieman kiihkeämmin.
Teemun kädet vaelsivat pitkin vartaloani ja löysivät pian paitani alle. Teemun taitavat sormet löysivät rintani ja silmäni melkein sumenivat siitä nautinnosta, jonka Teemu sai aikaiseksi hyväillessään nännejäni taitavasti ja välillä jopa hieman kovakouraisesti. Teemu oli jo melkein päälläni, kun aloin hieman huolestua siitä, mihin tämä kiihkeä, tottuneen tuntuinen lämmittely oli menossa. Vetäydyin vähän poispäin ja työnsin Teemua kauemmas.
“Hei, rauhotu vähän. Mitä jos joku tulee”, sanoin ja vedin paitaani takaisin alas. Teemu näytti hetken hieman pettyneeltä, mutta päätti sitten turvautua toiseen taktiikkaan.
“Millaisista leffoista sä tykkäät…?” Teemu muka viritteli keskustelua ovelasti, samalla kun sujautti kätensä lyhyen hameeni alle ja alkoi hitaasti etsiä tietä ylös reittäni. Teemun sormet tuntuivat niin käsittämättömän kiihottavilta, etten pystynyt muuta kuin mumisemaan jotain epämääräistä vastaukseksi, niin kiimainen huomasin miltei saman tien olevani Teemun kosketuksista.
Teemu löysi tiensä pikkuhousuilleni ja alkoi hiplata niiden päältä. Olin aivan kuumana enkä pystynyt vastustelemaan, kun kokeneempi ja erittäin komea Teemu sujautti pari sormea pikkuhousujeni sisälle ja alkoi hitaasti hyväillä kuumana kihelmöivää pillua.
“Sä taidat tykätä tästä, prinsessa”, Teemu myhäili samalla, kun jatkoi kiusoittelevaa kiihottamistani minun työntäessä itseäni kohti Teemun taitavia sormia silmät puoliummessa ja aivan kiimassa. Teemu kumartui alemmas ja veti alushousut jalastani ennen kuin ehdin sanoa mitään. Teemu levitti jalkojani ja hyväili odottavaa märkää pilluani kielellään. Teemun sormet olivat jo sisälläni ja kieli kiusasi minua yhä lähestyvään sekopäiseen orgasmiin. Yritin vetäytyä pois ennen kuin menettäisin kaiken itsehillinnän, mutta Teemu piti minusta kiinni...
Lue koko tarina täältä:
http://seksitarinat.koeajo.com/eka-kerta/menetin-neitsyyteni-isoveljeni-kaverille/
Menetin neitsyyteni isoveljeni kaverille
pikkutyttönä
11
6641
Vastaukset
- lastilasse
Tälle lensi lastit
- kiittikovasti
Kiva kun kerroit
- toskii
Tosi kiihottava tarina
- tästäpuhutaankotona
AI susta oli?
- silmäisku
Tässä oli jotain toden tuntuista ;)
- eitodellakaanoo
No ei todellakaan ollu
- onnnenpoika
Tekee kyllä niin hyvää perjantai-iltapäivänä työpäivän päätteeks lueskella näitä tarinoita ja pidätellä himoja, kun tietää et kohta pääsee kotiin runkkaan oikein kunnolla!
- ihrun
Ihme runkkareita
- oikhyv
Teemu on kyllä aika panomies, kun nussii nuorta kokematonta tyttöä. Tytön isoveli on tästä varmasti oikein hyvillään
- Anonyymi
Haluun tietää miten jatkuu T. N
- Anonyymi
Aika paska kun linkki ei edes toimii
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtunut
Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?486348Lakea konkurssiin. Asukkaat menettävät asuntonsa
Kuntarahoitus on tänään jättänyt konkurssihakemuksen lakean kaikista kiinteistö osakeyhtiöistä. Kassa on tyhjä, kaikki824429- 484015
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t213306- 1973010
- 402742
mahdollista, että olet ollut iltavuorossa
Ja kotiin päästyäsi tulit palstalle etsimään merkkiä minusta, jos kaipaat yhtään minua niin kuin minä sinua Ei mennyt k132629törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/202586- 1531566
Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3261519