http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Miss-Suomi-Shirly-Karvinen-ja-televisiosta-tuttu-julkkismies-avoimesti-yhdessa-kuva/1109708
Jossain luki, että Shirly on keekin piireissä mutta ei ole kiinnostunut keekistä, vaan on iskenyt silmänsä tähän tyyppiin, vaikka mies oli silloin parisuhteessa oleva.
Nooh aina leikkiin tarvitaan kaksi, mutta törkee nainen tämä missi,!
Perintöprinsessoista olisi kumpi vaan parempi ja edustavampi ja varmaan paremmin käyttäyvämpikin, vai onko ne ollut sekoilemasssa varattuihin?
Pitäisi erota kunnolla ensin ennenkuin alkaa pelittämään toisten kanssa, ai niin mutku ne on vaan ystäviä DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
MISS SUOMI ISKI VARATUN MIEHEN
missibongari
2
1070
Vastaukset 2
- pahamissi
http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Kolmiodraama-Miss-Helsinki-Isabel-Miss-Suomi-tuhosi-suhteeni/1109213
Tossahan toi sanoo ihan suoraan....... sellanen Miss Suomi meillä. - onpaikävää
Eikö tuo Taats ole virolainen uusnatsi, tai joku rasisti joka riehu jonkun mustan kimpussa pari vuotta sitten.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 791100
- 1061087
- 75540
- 47483
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...8446Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/112441- 13440
- 43428
- 15406
Kysymys palstalaisille: kuinka moni nainen sietää miehen "pakkomielteistä" sekaantumista elämäänsä?
Siedättekö tai sietääkö teidän naisenne miehen "pakkomielteistä" sekaantumista naisen harrastuksiin, ulkonäköön, työhön83391