Älkää pelleilkö!!
Ettekö te jumalauta tiedä kuka MÄ oon??!!
tärkeäihminen
20406
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Tiedetään tietty, olet Jeri Sillinpää.
Olet työkyvytön mt-potilas jolla ei riitä rahkeet oikeaan julkisuuteen niin mölyät palstalla saadaksesi huomiota.
nauratti, vaikkei ehkä ollut sopivaa.
Todella hieno vastaus joo.
Sinä olet harhainen mielipuoli joka vainoaa harhoissaan täällä päivästä toiseen kirjoittajaa jonka yhdistät johonkin ihmiseen reaalissa johon sinulla on kehittynyt joku käsittämätön pakkomielle. Näet hänet jokaisen viestin takana, koska olet niin pakkomielteinen hänestä, ja mielikuvituksesi tuottaman palstahänen seuraamisesta ja vainoamisesta on tullut sulle päiviesi ykköstekeminen, etkä osaa enää lopettaa, koska silloin sun elämääsi jäisi iso aukko. Sama koskee myös aloittajaa.
olet ihan vitun pelle
Nikkisi on törkeäihminen sehän se olet. ;)))
Pistä kuule nimesi esille.
Olet kuitenkin vain omasta mielestäsi tärkeä, et kenenkään muun.
Paskan tärkeitä ihmisiä on mailma pullollaan.
Jollakin nousee kusi päähän, sit ne on täysiä kusipäitä.
lopettaa käsillään kävely! Ei valus se kusi päähän ;o)))))). Käsillään kävelystä se kusipäisyys johtuu.
Onko dementia iskenyt, kun et tiedä kuka olet.
Johanna Tukiainen?
No ootsä se uskisnolomolomiltsihemmojolla ei oo ikinä tarpeeks panoajonoksiastiainakaan kun olet isukkipäämiesaviomiessiessääs,ääsmääs mees kuule peilin eteen ja sieltä laita vähäntsuptsuppiajanufnuffiajapesejuustokokkareetjosontupessas ja sitten karautaseurakuntakeskuksellekatsomaanyhtarjonta tai mitä nyt lahkoisäntäjoutilaanalääntylksiäkatsomasssa taimitä nyt tahodot herraheraisäntä
Oot hupiukko kuule!!! 1so mies!! älä jumalauta kuule leiki jeesusta!!
hupiukkosie ooT!!! täällä runkkaat yksinnes iso mies. Kuule minäkin oon ollut vartiomiesl!!1 NO! perrrrrrrrrrrkele muutama risu! USko nyt! SAATANA!!!!!!!!!!!!!!!!
Aivan pöyristyttävää, mua ei päästetty tänään kaupassa jonon ohitse. Eivätkö he todellakaan tiedä kuka MINÄ olen?? Kyllä heidän mieli muuttuisi jos näkisivät upouuden BEEÄMWEEni parkkipaikalla, jos eivät muka paremmasta vaatetuksestani käsittäneet, että olen heitä parempi ja olisin ansainnut palvelua heti. Ja vitun idiootit jotka eivät tajua antaa tietää vaikka näkevät peileistä BEEÄMWEEni!! Vaikka tööttää ja vilkuttaa valoja niin eivät päästä ohitse. Kyllä se vaan ottaa koville kun ajan niin paljon heitä paremmalla autolla, että aletaan tuolla lailla kiusaamaan parempia autoilijoita. Tämä on H-E-L-V-E-T-I-N tärkeätä!!
tööttää mua takapuskuriin beibi
kustomoitu Trapantti on? No ajeleehan silläkin ja kansakunnalla on hauskaa ;o).
aloitus ei ole nimimerkkini tai minun
Ei tiedetä eikä halutakaan.
Murhamamma? Kirkkoherra? Arkkipiispa? Apotti? Abbedissa? Apteekki? En tod. osaa edes arvata.
Kaameeta sakkia täällä! Ei muuta kuin pois, pois täältä!