Haluaisin sun kanssa vaikka vain yhden yön

Edes sen jos en muuta voi saada.
6308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hei haloo! Turha nyt vajota ihan noin alas hei!

Äänestä

Siihen tarvitaan ihanaa ja hellää rakkauden luomaa rakkautta koska vihainen mies pakit saa. Sinuun katsoa minä saan ihanuus sydämessäni sykkii vain. Turvautua minä sinuun haluan. Hellyys rakkaudessa sykkii. Maailmassa parhaat hetket sinun kanssasi sain. Älä rakkaani muuta usko vain.

Äänestä

Ttyperä virs,i jonkun idiootin tekele,tiedän kuka noihin pystyy ,sig heil

Äänestä

Voin kertoa että kaikki miehet suostuu tohon

Äänestä

Ei se ole mahdollista. Vain rakkaus saa sellaiset tunteet aikaan, että haluaa olla lähellä.

Äänestä
  • Pskanmarjat, himotkin ne ohjaa mieltä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naiselta kirjoitti:

Edes sen jos en muuta voi saada.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu