saa toisinaan ihmeellisen polttavan kipukohtauksen. On kuin tulinen pitkä puikko olisi ranteessa ja se yltää melkein kyynärpäähän asti. Se kipu on siis vasemman ranteen sisäpinnassa ja pikkurillin puolella.
Yöllä heräsin, kävin vessassa ja juomassa. Hetken odottelin vuotessa unen tuloa ja silloin se iski. Kipu ei tällä kertaa kestänyt kait kuin vajaan minuutin. Joskus se on ollut pitempikestoinen mutta kuitenkin aina vain kohtauksenomainen, ei pysyvä.
Näitä on nyt sattunut hyvin harvakseltaan pari - kolme vuotta.
Mitäpä luulette. Voisiko tämä liittyä jotenkin sydänvaivoihin? En oikein muutakaan osaa arvailla. Terve mun pitäis oleman. Kilpirauhasen vajaatoiminta on ainut sairaus ja se on hyvässä jamassa. Ikää on 57 vuotta.
Vasemman käden ranne
Tuliranne
0
118
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163371
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit202066En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321865- 181861
- 821778
- 261572
- 291420
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91384Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361367Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111314