En jaksa vihata ketään hyväksikäyttäjiä. Itken sitä, että hänkin oli vain sellainen.
Olen pelkästään surullinen
11
298
Vastaukset
- nymälähen
Olen poistumassa. Mutta sanon vielä tän. Jätä hyväksikäyttäjä. Anna hänelle anteeksi ja jatka elämääsi toisaalla. Ei kenenkään tarvitse alistua hyväksikäytölle.
- Sydänrikki
En ole hänen ollutkaan. Puhun pelimiehestä, joka käytti minun kiinnostustani hyväkseen herättääkseen toisen ihmisen kiinnostuksen. Siitä on aikaa, mutta minä onneton ihastuin häneen ja vieläkin se asia tuntuu tosi pahalta just noiden tunteiden vuoksi. Ajatteli varmaan, että varattuna olen helppo höynäuytettävä niin kuin olinkin.
- kasvaaikuiseksi
Mene eteenpäin hyvä ihminen.
- Sydänrikki
Menisin jos voisin. Typerä kommentti minusta.
- voimia
Sinulle. Tuo oli miehen kommentti, älä välitä. Luuli minun aloitukseksi.
- menneisyyttäohion
Sydänrikki kirjoitti:
En ole hänen ollutkaan. Puhun pelimiehestä, joka käytti minun kiinnostustani hyväkseen herättääkseen toisen ihmisen kiinnostuksen. Siitä on aikaa, mutta minä onneton ihastuin häneen ja vieläkin se asia tuntuu tosi pahalta just noiden tunteiden vuoksi. Ajatteli varmaan, että varattuna olen helppo höynäuytettävä niin kuin olinkin.
Oletko miettinyt asiaa hänen kannaltaan? Jos vaikka illanviettoon on tulossa miehen entisiä ja nykyisiä ihastuksia, niin miltä hänestä tuntuu? Varmaan aika hämmeltävältä ja pelinappulalta. Tykkää kuitenkin kaikista mutta ei siinä tilanteessa mitään pysty näyttämään ja tekemään. Sitten vielä ketä on tällaisen tilanteen oli järjestänyt? Olitko kenties mukana siinä vai et... Sitä en tiedä . en kyllä luotakaan kenenkään heistä siellä.
- Eimitäänmuuta
Vihaan sittenkin, se mies on täysi tunteeton kusipää.
- informaatiota
Kaikki miehet on
- Kunnonmiesolistarjolla
Ite oot se jänishousu.
- Väliäenää
Sinä oot, katosit aina ja mihinhän..
- kiinnostunut_mies
Millainen mies ? Ketä etsit ?
Tapaukseni:
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14315731/blondi-nainen-malmilla-ystavansa-ja-koiran-kanssa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 204724
Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin
Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni831712Asunnottomuus lisääntyy
Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ2871576Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."
Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä741534Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja
Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S2471404Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais121160Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍1341141Sulle on tullut
Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä1041099- 931054
Minä pyydän,
jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi651043