Olen ollut miesystävän kanssa jo kolme vuotta ja kaikkea ollaan kokeiltu mutta peppua en ole vielä antanut...mies haluis kovin. Mikä ois paras asento ja mitä vois käyttää apuna no, liukkari varmaan mut muita. Mun miehellä on lisäks aika iso varmaan jotain 14-16 vm kovana.
Hyviä vinkkejä kaivataan
peppuneitsyt
4355
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Meillä nainen tykkää olla kontillaan kun panen häntä takapuoleen. Lirputtaa samalla clitorista, Perusliukkaria reilusti niin onnistuu varmasti ja orgasmi on taattu molemmille.
Saman naisen kanssa oltu yhdessä 18 vuotta. Rakastamme seksiä ja kokeilemme uusia juttuja. Vaimo haluaa pyllyyn ja minä panen ja tykkään kyllä itsekkin. Jos joidenkin mielestä olen homo niin sitten olen. Ei minua kiinnosta muiden mielipiteet. Tärkeintä on että parisuhde voi hyvin ja seksielämä luistaa. Monella on asiat huonomminkin.
Meillä on pari kertaa ukon kanssa perspanoa kokeiltu eipä miltään tuntunu eikä mieskään syttyny koko hommasta...rupes vaan paskattaan römpsä se on paras paikka
Minä olen selällään ja jalat levällään pystyssä, pylly on hyvin öljyttynä ja mies varovasti työntää kullinpään pyllynreijän rengaslihaksen ohi, ei kullia juurtamyöten sisään vaan liikuttaa terskanpäätä pyllyssä minä työntelen samalla dildoa pilluun.......orkut on yhtä jytinää tällä tyylillä...tykkään ja näkyy miehenikin tykkäävän.