Paras huvipuisto leikki-ikäisille?

Suomi24Kotka
Ikärja , ei alle 60v.
553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Perustaisvat Allerilla Kotka foorumille roskaposti kansion. Filtterit alkuun; Hirvonen, Kervinen, Kekkonen,Jarssu

Siistiä tulisi ja pääsisivät kotkalaiset vaihtamaan ajatuksia asioista johon foorumi on alunperin luotu. Ei täällä pyöri kun puskissa lymyävä yhden asian "poliitikko" tausta ryhmineen ja ongelmineen.

Äänestä
  • Älä huutele pimeästä tänne idiootti.

    Äänestä

Wanha oululainen sanonta kuulemma, aikuiset lapset on terveitä kun ne leikkii, somessa.

Äänestä
  • Roni vedä vaan sitä kaljaa äläkä vikise tänne.

    Äänestä

On ok olla dorka!

Äly on poissa muodista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MediaTutkimus kirjoitti:

Suomi24Kotka
Ikärja , ei alle 60v.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu