NYT TARVITSEN NOPEASTI APUA!

Eli siis onko teillä lahja ideoita pojalle jonka kanssa mulla on säätöö/poikaystävälle, lahjan pitäisi olla "kestolahja" ja hinta 20€-30€? Oikeesti jos keksitte jotain niin oon kiitollinen teille!
1203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

haha löytykö lahjaidea?? nyt sais antaa mulle ideoita. Mietin että veisin vaan suklaata mutta onks se ihan mehhh?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiitostavain kirjoitti:

Eli siis onko teillä lahja ideoita pojalle jonka kanssa mulla on säätöö/poikaystävälle, lahjan pitäisi olla "kestolahja" ja hinta 20€-30€? Oikeesti jos keksitte jotain niin oon kiitollinen teille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu