Ostin tyttöystävälle yllätyslahjan. Aluksi hieman ujosteli mutta kun ensi kerran kokeiltiin niin nyt on aina mukana leikkeissä ! Mielettömän kiihottavaa jatkaa hommia siten että minä katselen kun muija sauvoo itseään ja voihkii ! Voi pojat että kyllä muuten mälli lentää ja pitkälle siinä vaiheessa !
Sekin hyvä puoli että kun ollaan erossa niin voidaan harrastaa mahtavaa puhelinseksiä...ja molemmat nauttii!
Sekin hyvä puoli että kun ollaan erossa niin voidaan harrastaa mahtavaa puhelinseksiä...ja molemmat nauttii!
Vastaukset 3
Vanhimmat
Makunsa kullakin. Onhan se ihan kiva...mutta suoraan sanottuna olen sauvasta saanut kunnon huvia harvoin edes yksikseni. Huomattavasti paremmalle se oman kumppani tuntuu, minusta.
minulle sauvan vaikka ensin en pitänyt ajatuksesta.Sauva tuli ja itsekkin yksinäni sain mahtavat orkut kun hän oli töissä.Tuntuu niin ihanalle kun vibrat päällä,mies nuolee ja työntää sauvaa,uuh...mä niin laukean siitä!!
Sama juttu meillä, mieheni on paljon matkoilla ja hän osti minulle "puoliväkisin" vibraattorin. Harjoittelin ensin yksikseni, ja nyt harrastamme useasti seksiä puhelimitse. Se on aika mahtavaa, kun on oppinut saamaan orkut sillä vempeleellä ja rakkaimpani kuuntelee ja nauttii.