Parhaat orkut

Nainen28.v

Parhaat orgasmit tulee suuseksillä, kunhan vaan on taitava mies kielenkäyttäjänä, tai miksei myös nainen minulle käy molemmat, tykkään kyllä kullistakin mut se ei oo sama kun nuolemalla saatu huipennus......vai mitä mieltä olette naiset?

11

913

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sirpa35

      Suuseksillä pääsee paremmin clittaa lirputtelemaan ja näykkimään, eikä tunnu pahalta vaikois samalla sormi pyllyreijässä.

    • Kyllä suuseksi on parasta,myös näin miehen mielestä. Mahtavalta tuntuu kun nainen saa orgasmin nuollessa ja sykki suuta vasten :)

    • Sirpa35

      Tykkään antaa miehelle suuseksiä, kunnolla kovaa kullia on kiihottavaa nuolla ja imeä ja liu,utella esinahkaa edestakaisin ja tuntea kun laukeaminen on lähellä kullin vavahtelusta ja sykkimisestä ja kun siemensyöksy lähtee niin sen tuntee siitä kun kulli ikäänkuin halvaantuu puoleksisekunniksi ennenkuin purkautuu räjähtäen, purkausta en mielelläni ota suuhun vaan runkkaan syöksyn vaikkapa rinnoilleni tai kaulalleni jos kerkiän ottaa pois suusta, sperman voin hieroa sitten iholleni, jostain kummansyystä kiihotun sen hieromisesta iholleni. Ihan parasta.

      • Miten Olis Sirpa..Mies 20 vaasasta.


    • Päivivantaalta

      Komppaan Sirpaa mutta minä nielen sperman mielelläni ja nuolen kullin puhtaaksi, parhaan makuinen ja vähän söpö on se ns.touhutippa mikä kullinpäähän vuotaa miehen kiihottuessa.

    • halukasm

      kyllä haluaisin antaa naiselle suuseksiä, nuolla littaa ym niin kauan et orkku tulee ja sit jatkaa naimalla loppuun, ja saamulta imee munaa

    • Juuli78

      KYLLÄ. Muuten en tahdo edes laueta mut mieheni antaa kunnon suuhoidon niin huhhuijaa.Ensimmäisistä lipaisuista asti tuntuu että räjähtää. Kostun tosi märäksi.

    • Roopeertti

      ihanaa, kumpa sais antaa naiselle ja niin kauan et saa, oon mies vantaalta

      • n38

        Ei mikään oo niin ihanaa kun nuoltavana oleminen. Välittömästi kostun märäksi jo pelkästä ajatuksesta


      • Nuolensua

        Mistäpäin Olet.


    • NUOLEN ja juon kaikki nesteesi,mitkä minulle annat-Missä haluat orfgasmisi -nainen !!!!????

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860

      Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli
      Maailman menoa
      51
      10113
    2. Kaivatullesi viesti ensi vuoteen?

      Kerro meneekö naiselle vai miehelle ja vähintään yksi tunniste, esim. kirjain.
      Ikävä
      118
      5872
    3. "Mä elän vieläkin"

      Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn
      Tampere
      68
      4525
    4. Yritystuet pois ja työeläkevaroilla maksettava valtion velka pois

      Nyt on teille kerrottu keino kuinka Suomen velkaongelmasta päästää eroon kertalaakista. Älkää saatanat enää minulle tul
      Maailman menoa
      7
      3392
    5. Pate Mustajärvi on kuollut

      Ihan pari tuntia sitten. Että sellaista. https://www.is.fi/viihde/art-2000011715177.html
      Maailman menoa
      141
      3137
    6. Nyt Yle otti silmätikukseen sisäministeri Rantasen

      Aivan erinomaista työtä tehnyt sisäministeri Mari Rantanen on saanut paljon aikaiseksi. Maahanmuuttoon ja maahanmuuttaji
      Maailman menoa
      279
      2984
    7. Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman

      Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi
      Maailman menoa
      147
      2800
    8. Ylen juttu sisäministeristä oli selvän tarkoitushakuinen

      haluttiin vielä vuoden loppuun saada joku "kohu". (Olisiko Yle tehnyt jutun jos sisäministerinä olisi esim. RKP:n, jota
      Maailman menoa
      62
      2740
    9. Miten ikinä kelpaisin sulle

      Sinä saat niiltä muilta naisilta paljon enemmän, mitä minulta... Tai mihin minä olisin valmis. Enkä edes olisi niin tait
      Ikävä
      31
      2087
    10. Milloin näit kaivattusi edellisen kerran?

      Olitteko juttusilla vai sivusta vain? Miten reagoit?
      Ikävä
      20
      1767
    Aihe