Yks mies on selvästi kiinnostunut musta ja mä tietty siitä. Kemiat meidän välissä on suuret, on flirttii, katsetta, hymyä..kaikkee...kundi tulee juttusille ja kiusottelee ja naureskelee. Sit aina väliin kun nähdään ja moikataan niin ei oo mitään flirttii tai sähköä. Että kuuluuks toi asiaan kiinnostuneen miehen käytöksessä et on silti kiinnostunu vaikka joskus käyttäytyykin ihan "normaalisti" ? Mä en siis väliin tajuu miehii ollenkaan. Musta kun tuntuu et mä hehkun kiinnostusta joka kerta kun nään sen tyypin, tai saatan kai minäkin olla "normaalisti" joskus, en tiiä. Mutta sisäisesti ainakin on ihan lääpälläni ja onnessani ja sit pettyny jos ei vaikka nähdäkkää. Kertokaa joku onx toi normi käytöstä ihastuneelle vai eikö oo ihastunu jos välillä mä oon sille kuin kuka vaan??
Kuulko asiaan?
Joooosssu
4493
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mihkä päin suomee menee??
etelään
Alkaako n kirjaimel paikkakunta??
Itse pohdin samantyyppisiä kysymyksiä. Olin pari vuotta varma, että yhdellä varatulla kaverimiehellä on jotain tunteita kun antoi jatkuvasti sellaisia pieniä signaaleja. Sitten rohkaisin mieleni, kerroin omasta ihastuksestani ja kysyin hänen tunteistaan. Ei ollut kuulemma mitään. Ollaan onneksi yhä kavereita.
Ongelmaksi muodostui samaan porukkaan kuuluva toinen kaveri joka yhtäkkiä alkoi antamaan pieniä merkkejä kiinnostuksesta. Merkeistä huolimatta aiemman kokemukseni vuoksi en voinut uskoa että tämä mies olisi kiinnostunut minusta. Olinkin ihan yllättynyt kun kaveri-illanvieton jälkeen päädyttiin samoihin lakanoihin. No siihen miehen kiinnostus joksikin aikaa loppuikin, mutta nyt hän on taas alkanut antaa pieniä merkkejä... eli tiedä sitä haluaisiko taas petiin vai haluaako vain olla kiva kaveri..?