CROSSDRESSING / tyttö pukeutuu pojaksi

miumiu12

Olen 18- vuotias tyttö ja mulla on ollut jo esiteineistä lähtien ollut outo tarve pukeutua välillä pojaksi. En koskaan ole tehnyt tätä julkisesti, mutta joka kerta kun talo tyhjenee, kaivan esille pöytälaatikon takaa salaisen pikku vaatevarastoni. Binderi piilottaa ja ennestään pienet tissit ja pitkät hiukset sidotaan lippiksen alle, vaikka muutaman peruukinkin olen hankkinut, tosin en tykkää niitä juurikaan käyttää. Kun otan meikin pois, niin lapsekkaat kasvot tulevat esille. Bokserit, farkut roikkumaan ja löysä teepaita päälle.
Oon aika hoikahko tyttö, että jos ei liikaa kiinnitä huomiota siroihin kasvoihin niin voisi minua teinipojaksi luulla nuo vermeet päällä. Yleensä pojaksi pukeutuessani oleskelen vaan kotona ja katselen itseäni peilistä ja olen vaan, ja jos masturboin niin pakko olla bokserit vähintään yllä. Välillä on erittäin jännittävää pitää boksereita hameen alla koulussa. En silti täydessä poikatällingissä ole koskaan kaupungilla liikkunut, sillä pelkään että kasvoni paljastavat minut tytöksi, enkä mitenkään "äijämäisesti" tykkää tai osaa käyttäytyä. Haluan vaan olla itseni nuo poikien vaatteet.

En ole koskaan tuntenut olevani poikamainen tyttö, vaan pikemminkin tyttömäinen, sillä hameet, käsilaukut ja huulipuna ovat tärkeä osa arkiasusteitani. Silti salainen haaveeni on joskus harrastaa seksiä miehen kanssa pojaksi pukeutuneena.

Kellään muilla crossdressingiin liittyviä fetissejä? Kertokaas.

7

815

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Raumanjussi

      Mulla on, mitä enemmän tyttö on poikamainen sitä kiihottavampaa se on, poika-tytöt on aina ollut siisteinpiä kuin hameen heiluttajat.

    • Haluaisitkos kokeilla harrastaa jotakin--vaikka strappia miehen kanssa,joka on itse nausen roolissa ja pukeutuneena naiseksi? Mies on treenattu:) Mulle voisi laittaa postia ja keskutella:nimimerkki ja loppu-osana suomi 24.fi

    • pervotyttö

      Voin ymmärtää sua kun olen itse mies joka nauttii naisten vaatteisiin pukeutumisesta. Ja olisi kyllä upeaa saada joskus kokeilla "miehen" kanssa sträpin imemistä ja saada pebaan. Itse voisin olla naisen vaatteissa ja meikattuna. Se olisi jo todellinen roolinvaihto.

    • Ei-mitään-ihmettä

      Höh. Naisillehan on aina ollut sallittua pukeutua miesten hynttyisiin.

    • kaunis-elämä

      Ei kokemusta ristiinpukeutumisesta, mutta tykkään normaalisti pukeutua androgyynisti. Olen heteronainen, mutta alkanut kiinnostua naisistakin.

    • Kiihoittaako sinua valta?

    • Mrlimppu

      Tuo kirjoitus oli ihan kun minä olisin sen kirjoittanut paitsi että kun talo on tyhjä niin kaivan esin minun tyttövaateet ja pukeudun niihin. Perukkin kanssa ja mekkossa olen jopa joskus käynnyt ulkona ja miten jäänittävä se olikin katsoa että huomakko joku että en olekan tyttö vaan poika. Joskus voisi olla hauska vietää ilta tyttön kanssa joka on pukeutunut pojaksi ja itse olisin pukeutunut tyttöksi ja loppuksi harastaisimme vielä seksiä.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kylypylä mätänee

      Kuka sotki uimaaltaan bakteereilla
      Suomussalmi
      71
      1114
    2. Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki

      Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K
      Viihde ja kulttuuri
      12
      949
    3. En voi kertoa meistä kenellekään

      Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o
      Ikävä
      61
      920
    4. Huomenta

      Sinulle! Olen miettinyt sinua paljon yön aikana. 🫂
      Ikävä
      62
      818
    5. Mikä kaivatullesi

      On tärkeintä elämässään?
      Ikävä
      60
      760
    6. 57
      697
    7. Onko mulla vielä mahkuja saada sinut M nainen

      Sano joku prosenttiluku?
      Ikävä
      60
      627
    8. Kadutko mies sitä miten reagoit?

      ..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺
      Ikävä
      49
      627
    9. Mitä ihmettä pitäisi tapahtua

      Että me kohdataan ja saadaan tämä tilanne etenemään?
      Ikävä
      67
      606
    10. SuMetKu konkursissa

      Asiakastiedon sivulla oli, SuMetKu asetettu konkurssiin. Tulihan se seinä vastaan lopultakin suuruudenhulluudessa.
      Suomussalmi
      23
      604
    11. Jos mies naisen prinsessakohtelu

      on sinulle liikaa, älä valitse prinsessaa 🦋🧚🏼‍♀️👸🏼
      Ikävä
      133
      596
    12. Suutuin lähinnä itselleni

      Kun irl juttujen takia näyttää erittäin epätodennäköiseltä, että olisin millään tavoin toivottu henkilö sulle.
      Ikävä
      30
      565
    13. Miksi olet niin hankala?

      Miksi toimit miten toimit?
      Ikävä
      50
      559
    14. Ei voi mittään

      Tykkään sinusta, vaikka miten typerän jutun suustasi päästät😅
      Ikävä
      33
      510
    15. Miksi meille jäi

      Niin huonot välit vaikka meistä kumpikaan ei ole tunteilleen mitään voinut. Ehkä se kohtalo on sitä mieltä ettei kuitenk
      Ikävä
      35
      509
    16. Hei. Ilmeisesti tässä saa unohtaa sen

      että meistä joskus jotain tulisi? M
      Ikävä
      29
      505
    17. En usko enää

      rakkauteen.
      Ikävä
      72
      486
    18. Tykkään sinusta

      Vaikka en vastailekaan!
      Ikävä
      18
      484
    19. Miten voit tykätä

      Jos samaan aikaan haluat pysyä mahdollisimman kaukana?
      Ikävä
      40
      457
    20. Mitä sulle

      Kuuluu?
      Ikävä
      24
      439
    Aihe