meripäivä puukotus

odotamme lisää tietoa... salilu kertoo paljon...

no mv lehti kyllä vielä kertoo nimen:)
25790
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Oli kai siellä joku näkemässä? Nyt huhuja on raiskaajayrittäjän puukotuksesta ja vaikka mistä. Ei tämä salailu ainakaan paranna tilannetta.

Äänestä

MV on kotkalainen paikallisjulkaisu. Se on kertonut jo kotkalaisesta alaikäiseen sekaantujasta ja raiskausepäilystä.
Hauskasta parkkisakko episodista en ole huomannut artikkelia, ehkä sekin vielä tulee, kouvolalaisena totuutena.

Äänestä

Isoonpyistoon tulee nyt teräsaidat ja valvontakamerat...matuille vois laittaa myös omat häkit sinne :)

Äänestä
  • Apinat häkkiin suvakki huorien kanssa

    Äänestä

Puukotettu oli ainakin tumma kaveri, sama kaveri pyörii kotkalaisten mustalaisten kanssa ja leikkii mustaa mannea..

Äänestä

mamujen tai mustalaisten touhua....

Äänestä

Ei saa täällä mitään huomiota kantasuomalainen kirveellä lyöjä.

Äänestä
  • Muutaman ukon kurkunleikkausyritys oli vielä eilen "häiriökäyttäytymistä". Sittemmin uutisointia lisättiin kun tieto tapahtumista vuoti. Kirvesukkokin taitaa olla jonkin sortin tulija.. kuten "ahvenanmaalainen" perheenäidin silpojakin on. Lontoon "norjalainen" puukottaja on somali. Tämmöstä se nyt sitten on.

    Äänestä

  • TurvapaikkaVirostaKiitos kirjoitti:

    Muutaman ukon kurkunleikkausyritys oli vielä eilen "häiriökäyttäytymistä". Sittemmin uutisointia lisättiin kun tieto tapahtumista vuoti. Kirvesukkokin taitaa olla jonkin sortin tulija.. kuten "ahvenanmaalainen" perheenäidin silpojakin on. Lontoon "norjalainen" puukottaja on somali. Tämmöstä se nyt sitten on.

    Suvakki huorien unelma toteutuu ja tämä on vasta alkua,

    Äänestä

  • PaskaaPaketissa kirjoitti:

    Suvakki huorien unelma toteutuu ja tämä on vasta alkua,

    Ulosantisi muistuttaa ulostusta. Voisitko muiden reppanoiden tavoin nykäistä itsesi köyden jatkoksi täältä pilaamasta meidän normaaliälyisten maahanmuuttopolitiikan kritisoijien mainetta?

    Äänestä

  • TurvapaikkaVirostaKiitos kirjoitti:

    Ulosantisi muistuttaa ulostusta. Voisitko muiden reppanoiden tavoin nykäistä itsesi köyden jatkoksi täältä pilaamasta meidän normaaliälyisten maahanmuuttopolitiikan kritisoijien mainetta?

    Sinua kun tehtiin niin sinusta parhaat osat roiskahti lakanoille ja persereikään tuloksen eli ulostuksen näet kun katsot peiliin vitun äpärä.

    Äänestä

  • TurvapaikkaVirostaKiitos kirjoitti:

    Ulosantisi muistuttaa ulostusta. Voisitko muiden reppanoiden tavoin nykäistä itsesi köyden jatkoksi täältä pilaamasta meidän normaaliälyisten maahanmuuttopolitiikan kritisoijien mainetta?

    kaikilla näillä turhiksilla on mielen terveys ongelmia. suvun kesken naineet tuhansia vuosia. muksut syntyy kus päinä. kun vielä tunkevat kivikauden oloista nykyaikaan, menee kuppi nurin.

    täällä naiset on ihmisiä, pukeutuvat miten haluavat, naiset käy töissä ja opiskelevat. täällä naiset eivät ole kenestäkään riippuvaisia. sekös ottaa mussuja nuppiin.

    pelkäävät omien koiran asemassa olevien alistettujen naisten vapautuvan orjan asemasta.

    Äänestä

  • PaskaaPaketissa kirjoitti:

    Suvakki huorien unelma toteutuu ja tämä on vasta alkua,

    meillä on ongelma.

    Äänestä

  • ViroonHomilemaan kirjoitti:

    Sinua kun tehtiin niin sinusta parhaat osat roiskahti lakanoille ja persereikään tuloksen eli ulostuksen näet kun katsot peiliin vitun äpärä.

    Ja kirjallinen ulostus sen kuin jatkuu.. ;) Kaltaisesi kirjoitustaidottomat uhoajat pilaavat keskustelun nykytilanteen ongelmista. Ei kukaan kuuntele kaltaisiasi pellejä. Kumpi lie suurempi kuluerä valtiolle, turvapaikkashoppailija vai sinä? Molemmat yhtä tarpeettomia ainakin.. Homile vaan keskenäsi mitä ikinä sillä tarkoititkaan! ;)

    Äänestä

  • Nooh nooh äläs nyt ala homilemaan (?) taas! :) Ei sinua kukaan jaksa kuunnella ja itse varmaankin läväyttäisin pitkin korvia ensimmäisten tavujen aikana moista ihmisjätettä! Pelkkä kirjoitusulosteidesi tulkinta on niin vastenmielistä että ajatus kuuntelemisesta melkein yrjöttää! ;) Milloinkas te yhteiskunnan elätit saatte kuukausiannoksenne rahaa että häivyt taas pariksi päiväksi ryyppäämään? Vai menikö ne jo kun olit useamman päivän kyvytön vastaamaan? ;) Olet yhtä hyödyllinen tälle maalle kuin turvapaikkapummi. ;)

    Äänestä

Yleinen huhu kertoo että kotkassakin on porukat alkaneet kulkea kättä pidempää mukana jos matut alkaa..tuokin voi kurkunleikkaaja on pyörinyt kaupungilla ihan vamasti. Ja tuollaisille turvapaikka? Haloo suvakit..!

Äänestä
  • ostakaa puu ilo liikkeestä turva sumutin. sisältää mentholia, värjää päälle hyökkääjän. väri kestää 2 päivää. täysin luvallinen sumutin. vaikka olis luvaton. ihmisellä on oikeus PUOLUSTAUTUA.

    Äänestä

Ei tässä enää uskalla kaupungille lähteä, ellei ole "mutkaa" matkassa.

Äänestä

Tietääkseni tumma

Äänestä

Aikanaan MV lehti kertoo nimen ja saattaa jopa naanamirikin näkyä. valtemedia mukana kysari sensuroi minkä pystyy, mutta eipä pysty totuutta salaamaan :)

Äänestä

Puukottaja kysarin mukaan taas vapaana..

Äänestä

PerSu se oli ja käyttäytyi kuin mustalainen.

Äänestä
  • vituut kun kotkalainen punikki paskat housuissa normi kotkalainen

    Äänestä

  • miääoonkotkast- kirjoitti:

    vituut kun kotkalainen punikki paskat housuissa normi kotkalainen

    Äitilläs ei oo vittuu..Se synnytti sut peräreiän kautta. Sellainen potilas sä oot.

    Äänestä

miksi helvetissä menette sinne meripäiville puistoihin istumaan ym. kai nyt normaalijärki pitäs toimia.tollot.kattokaa vaikka paraatia aikuisten seurassa ja sit alle 18v kotiin koko porukka

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


heeehheehheee kirjoitti:

odotamme lisää tietoa... salilu kertoo paljon...

no mv lehti kyllä vielä kertoo nimen:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu