Kukkiakukkia

Kukkaseppel

Vihaat mua niin paljon mies ettet enää pystyisi rakastamaan vähän siltä tuntuu.

12

276

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • En usko tuohon. Mitenkä sen miehen viha sinua kohtaan näkyy?

      • No esim haukkui mua home vituksi yms.


      • suomennettuna

        Jos se tarkoitti kotivittua.


      • Kukkaseppel kirjoitti:

        No esim haukkui mua home vituksi yms.

        Onpas siinä varsinainen törkyturpa!

        Hänellä ei ole sinulle mitään tarjottavaa, ei mitään sellaista mitä sinä haluaisit. Etkö pysty päästämään irti? Et vaikka hän kertoisi suoraan sinulle, ettei sinua halua? Mikä sinua pitää hänessä kiinni? Älä sano että se on rakkaus, vai haluatko rakastaa tuollaista ihmistä. Oikeasti?


      • Kukkaseppel kirjoitti:

        No esim haukkui mua home vituksi yms.

        Todella törkeää. Kysyitkö että miksi pitää haukkua?


      • Täällä sivulla se niin sanoi. Haukkui myös vanhaksi mitä väliä.


    • Vaikuttaa kyllä lapselliselta tyypiltä se mies jos ei pysty keskustelemaan asiallisesti.

    • Hyviä öitä sinne ja parempaa mieltä näin yötä vasten. Saisi kyllä se tyyppi anteeksi pyytää tuollaista nimittelyä.

    • kiinnostunut_mies

      Tykkään kaikista naisista jonkin verran, mutta kaipaamani naisesta erittäin paljon. Ei ole syytä vihata naisia, niin enemmänkin se on ujous ja sulkeutuneisuus omiin ajatuksiin.

      Milloin naiset ymmärtävät, että miehen ujous johtuu ihan selkeistä syistä ja jos mies kertoo sen, niin silloin nainen ei todennäköisesti halua jatkaa suhdetta. Voi olla, että jotkut miehet ujostelevat naisten läheisyyttä, kun tiedämme vaatimustason olevan aika korkea. Silloin kannattaa odottaa, että kaivatusta henkilöltä tulisi kunnon mies naisille, jos aidosti haluat hänet, eikä ketään muuta. Naiset, mitä haluatte miehiltä ja mitä olette valmiina antamaan heille ?

      Tapaukseni:
      http://keskustelu.suomi24.fi/t/14315731/blondi-nainen-malmilla-ystavansa-ja-koiran-kanssa

      • Jaahas Sinäkö mua täällä haukuit kiitos.


    • SeRehellinenMielipide

      Suksi sinä Jaana vittuun!

    • enpäihmettele

      Mitä pahaa sä teit, et sua vihaa. Ehkä sun kandee pitää yksityisasiasi teidän välisenä eikä huudella anonyymillä palstalla, johtuuko siitä että että syyttelet julkisesti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      178
      1476
    2. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      43
      1061
    3. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      38
      745
    4. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      670
    5. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      21
      660
    6. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      29
      653
    7. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      37
      653
    8. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      607
    9. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      184
      604
    10. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      17
      593
    Aihe