Teemu Pukki takoo maaleja ihan hullun lailla et sillei hei! Miksei kundi onnistu koskaan maajoukkueessa?
Pukki liekeissä hei!
5
127
Vastaukset
- Joulukuusi-mixu
Siksi kun ei kukaan muukaan onnistu maajoukkueessa. Jotain sellaista tuolla puhutaan ettei taso riitä kellään, jos on löysä niin on löysä.
- Lumiukko-
Ohhoh! Hertha Berlinin tiputtaminen on kyllä kova juttu hei! Vaikka olihan se selvää, ettei Herthan viimekauden taso tule pysymään tällä kaudella hei!
- Kalsari-Kyösti
Yksi maaleista oli ihan näyttävä, mutta kahdessa muussa Pukki lähinnä sattui sopivasti pallon tielle, kjäh kjäh. Hieno voitto kuitenkin.
Se nyt vaan sattuu olemaan maalintekijän ominaisuus, lähestulkoon tuntomerkki, että kummasti vaan toistuvasti "sattuu pallon tielle".
- DonKyösti
Kyöstin suorittama syväanalyysi illan kohtaamisesta paljasti sen, ettei Pukki tänään osu. Panathinaikos voittaa 2-0 tai 1-0.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1751209
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132867- 84803
- 51748
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?47644Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä305562Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55559Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t231551- 51529
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7510