Mua kiihottaa esim. Junassa tai metrossa istua niin että kulli pullottaa housuissa, ja sitä enemmän seisoo kun huomaan että nainen tai naiset huomaa sen ja vilkuilee, ja sitten kiimasena himaan runkkaamaan.........taitaa olla aika säälittävä seksielämä minulla.
Kullin seisotus yleiselläpaikalla.
Stadinrunkkari
5458
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
koita pitää asiat kondiksessa ja mieti vaikka jotain muuta samalla kun kuljet jos siitä koituu sulle tai muille ongelmia. ei ole säälittävää.
Kyllä minusta onmukava katsella miesten pullottavia housunetumuksia, joskus joillakin näkyy kullin ääriviivat läpi, matka menee rattosammin.
Tiedän et mun muhkeamuotoinen 42v vaimo kans katselee etumuksia,joskus baareissa huomautellukkin joillekkin:'hei,sulla on vetskari aiuki...',itse taas haaveillu tilanteesta,että kun vaimon kanssa kävelyllä,törmäis vähän vanhempaan mieheen,jolla iso/paksu esillä jakäsityö menossa... Vamolle silmäniloa,kun oma vaatimaton...😔
Löytyspä vaan (itä?) hesasta tuollanen mies...
Tottakai me naiset katsellaan ja huomataan jos kullin ääriviivat näkyy housunläpi ,mielikuvitus laukkaa ja pillu kostuu ,joskus on pakko kotiintultua tehdä pikainen masturbointi.