Jeesus tulee

Mikko L.

Jeesuksen kautta sain päähäni äsken viestin ja en malta sitä olla kertomatta tänne.

Viesti koski vanhoillislestadiolaisten nykyistä sääntöä olla harrastamatta seksiä ennen avioliittoa.

Gorba tulee ensi viikolla.... Jeesus sanoi että venäjän poliittinen tilanne syntyy katastrofin aiheuttamasta raamatun yliannostuksesta... tämä oli poimittu suoraan ilmestyskirjsta luku (56:49)

Thaimaassakin uskotaan jeesukseen ja harrastetaan saatananpalvontaa sekä huoran mekassa myydään itseään.

2

382

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • oletko valmis?

      Viritä virtes, osaatko psalmis? Jeesus tulee, vaihdahan pukua ala jo opetella ulkolukua! Jeesus tulee, tullessaan laulaa ilo sanomaa: Taivaan Isä ja Poika Oy, rakkautta tänään halvalla myy, ratkaisut halvat meiltä löytyy! Taivaan Isä ja Poika Oy, ratkaisut halvat meiltä löytyy!

      Jeesus tulee, tulee pian puhdistaa tahrat ja poistaa lian. Tule Jeesus tässä mä oon! Itseni sullonut kukkaroon. Tule Jeesus tässä on hinta, en onnea vaadi, en reittä, en rintaa.

      Jeesus tulee, tulee kuin ohjus parantaa stressis ja suonikohjus! Jeesus tulee paatoksella, ei tarvitse enää ajatella... Jeesus tulee, kenen on vastuu, kun kansa tehtyyn rooliin astuu.

    • sinua paheksuva!!!!!!!!

      Sinulla se vain on jatkuvasti seksi ja huorat mielessä!!!
      Etkö sinä muuta osaa ajatella?
      Eikö sinulla muuta mahdu päähäsi?
      Puratko noilla pornojutuillasi seksipaineitasi?
      Mene hyvä mies seksipalstalle pornoilemaan äläkä tule tänne seksitarinoitasi runoilemaan!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      180
      8266
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      26
      4478
    3. Ketä julkkista

      kaivattunne muistuttaa?
      Ikävä
      50
      4068
    4. Tunniste

      Jonka vain sinä ja kaivattusi tietää. ⬇️
      Ikävä
      51
      3295
    5. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      51
      3086
    6. Miten, milloin

      Se onnistuisi sun luona
      Ikävä
      50
      2840
    7. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      26
      2516
    8. Haluan huomiota sulta

      nainen…tiedoksi. 😥❤️ -M-
      Ikävä
      31
      2099
    9. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      29
      1996
    10. Anteeksi kun käyttäydyn

      niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv
      Ikävä
      38
      1973
    Aihe