Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mies kiusaa muttei anna

Rupee jo pikkuhiljaa mättämään. Ollaan oltu 5 vuotta yhdessä ja kiusottelee, haluaa imeä rintoja jne. ja hällä seisokki päällä mutta kun olisin valmis niin ei. Naurahtaa vaan. Ole siinä sitten naisena, hän on 54 vuotias ja itse oon 41.
10547
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Eikun kaveri vaihtoon.

Äänestä

Otappa rohkeasti yhteyttä 0417015567 vois löytyä apuja

Äänestä

Vanha kettu tietää ettei pidä antaa vitulle valtaa, se tulee kalliiksi !
Otappa nyt ensin suihin..... autossa keskellä toria.

Äänestä

Joku aisuriunelmoija taas siinä koettaa ajaa naistaan vieraisin.

Äänestä

Pistä äijä pilludietille, kyllä muuttuu ääni kellossa.

Äänestä

Mulla vähän samanlaisia ongelmia...monesti kun kerjään seksiä mies näyttää kovaa munaa ja sitten kääntää kylkeä ja alkaa nukkua....itkuhan siinä usein pääseemutta piilossa itken

Äänestä

Osoita tuommoiselle ukolle et tuossa on ovi näkemiin!. On niitä sellaisiakin miehiä jot antaa vaimolle tai tyttöystävälle eikä tarvii etes vihjailla " et tulisit ny vähän " saa jotta sänky natisee ja kitisee kun hajotakseen. Itse olen kohta 53v ei tarvii vaimon vihjailla että miten ois ukko, kun katson vaimoa ja huomaan tietynlaisen kiillon hänen silmissään ei siinä enää tarvii mitään puheita ei muuta kuin vaatteet pois hommiin : ). Kertaakaan en jätä antamatta kun on mahdollisuus saada vaimolta pillua.

Äänestä

moi kirjoittele niin katsotaan mitäs keksittäisiin

Äänestä

Ihme touhua. Ei todellakaan kivaa. Minulla on taas päinvastainen tilanne. Antaisin kunnolla kyytiä vaimolle, ,jos haluais. Itse kun olen nymffo. Miettinyt jos tehtäis vaihtarit samassa huoneessa ;) heitä viestiä jussi105(ät)hotmail.com vois varmaan innostuakin, kun sais vähän vierasta ;)

Äänestä

Hei Katriinus.Jos olisin miehesi saisit varmaan munaa ainakin 5 kertaa viikossa.Itse haluan enemmän naida kuin 3 kertaa viikossa,olen yli 70v

Äänestä

Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Katriinus kirjoitti:

Rupee jo pikkuhiljaa mättämään. Ollaan oltu 5 vuotta yhdessä ja kiusottelee, haluaa imeä rintoja jne. ja hällä seisokki päällä mutta kun olisin valmis niin ei. Naurahtaa vaan. Ole siinä sitten naisena, hän on 54 vuotias ja itse oon 41.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu