Rakkaat persreijät.................

Parin tunnin sisällä nappaan ensimmäisen kaljan.............
Oletteko ylpeitä hylkiö Rumiluksesta.......
<3

http://generations.fr/media/users/375586_481737371900525_1730945447_n-jpg.jpg
5197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
Aloittaja

Up up up

Äänestä

Mikä sussa on mennyt vikaan, kun olet noin pahantahtoinen? Onko se sinulla ihan elämäntehtävänäsi?

Äänestä
  • Arvaisin, että se on jonkun narsistin hovin alinta, ns. suorittavaa porrasta. Aivopesty, ohjelmoitu 😴

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Risto_ kirjoitti:

Parin tunnin sisällä nappaan ensimmäisen kaljan.............
Oletteko ylpeitä hylkiö Rumiluksesta.......
<3

http://generations.fr/media/users/375586_481737371900525_1730945447_n-jpg.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu