Onkos Nikkarin aukealla jotkut iskelmäfestarit

Vai mitä kojuja sinne rakennetaan. Saadaanko taas nauttia s*atanallisesta melusta aamuyölle?
3379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Gay festivaalit tulossa.Vanhaan kunnon malliin.Siideriä ja olut leuallisia nautitaan poikain kesken.

Äänestä

Näytti olevan osalla jotkut hanskat kädessä.. onko se jotain uusinta gay-muotia?

Äänestä

On joo. Tuntuu paremmalta kun tunkee blackpipeen sen motin. Hieman pehmeämpi kuin paljas nyrkki. Parhaimmat "orangit" saat kun lyöt sen oikein kunnolla sinne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TuonelanTimo kirjoitti:

Vai mitä kojuja sinne rakennetaan. Saadaanko taas nauttia s*atanallisesta melusta aamuyölle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu