Martina läsähtäny vanha kotka

Kehuskelee, ettei roppaa tarvii enää esitellä. No ei tietenkään, kun parasta ennen päiväys mennyt ohi jo vuosia sitten. Kunnia kuitenkin siitä miten persaukisuudellakin pääsee Tukiaisen kanssa kilpailemaan suomen turhimman tittelistä, kun A Harkimo on varannut jo 3 sijan.
14795
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Martina on nainen parhaassa iässä.

Äänestä

mitäs se oli selfie puseron sisältä. roikko silarit sojotti eri suuntiin. kuva julkaistiin eräässä lehdessä.

Äänestä

Mikä on ROPPA??? Voi v että voi ihminen olla JUNTTI!

Äänestä

Onhan kisoja rispaantuneillekin naisille... miss xll kisoja

Äänestä

ikäisekseen hevonen hyvässä kunnossa, jäntevät leuat jätkällä

Äänestä

Ajattelin ihan samaa, että hyvä se on nyt "luopua" itsensä tyrkyttelystä kun kysyntää ei muutenkaan ole. Ja nuorempia ja kauniimpia on tarjolla pilvin pimein.

Äänestä
  • Toinen kerta tässä muutaman kuukauden sisällä kun Aitolehmä kertoo lehdessä luopuvansa itsensä paljastelusta ja bikinikuvista.Kuitenkin epämuodostuneet silarit lävähtävät eetteriin tämän tästä.Kertoihin tämä paskanpuhuja vetäytyvänsä julkisuudesta pari vuotta sitten, ja miten siinä sitten kävilään.Narsisti rakastaa huomiota.Ja valehtelua.

    Äänestä

Minttu JA KIMIN häät vievät marasta huomion kun rikkaat menee naimisiin on uutinen mutta mara uutiset ovat kuin hyttysen pee

Äänestä

Martinasta tulee mieleen transvestiitti tai drag artisti josta seksi on kyllä hyvin kaukana !

Äänestä

Luulen että maralla pelko perseessä kun vanhin tyttö aloittaa koulun. Sääliksi käy Victoriaa kun alkaa selviämään kaikki törkeät kuvat jutut hirviö marakatista. Toiset lapset sitten osaavat olla jo valveutuneita: eli Victoria on sen tyrkkyÄidin sekä isän lapsi.

Äänestä
  • Joo ja luulee vielä hänkin olevansa joku spessun näkönen kun tuupattu kuviin. Vaikka onkin mielestäni ihan kuin muutkin tusinassa.

    Äänestä

Vicotria menee onneksi espanjalaiseen kouluun.

Äänestä

Voi vaan kuvitella miltä Martina, Suvi sekä kaikki muut vastaavat tapaukset näyttää 60—vuotiaana kun jo nyt rinnat laitettu ties kuinka monta kertaa ja naamaan laitettu kaikenmaailman mömmöjä vaikka kuinka ja paljon, jos jo nyt näyttävät alieneilta, miten sitten vanhempana, vanhenevat varmaan "tosi" tyylikkäästi...

Äänestä
  • Niitähän tissejään ja kasvojaan voi kohennella kuuskymmisinäkin. Eivät rypisty, kuten meikäläinen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hupheijaa kirjoitti:

Kehuskelee, ettei roppaa tarvii enää esitellä. No ei tietenkään, kun parasta ennen päiväys mennyt ohi jo vuosia sitten. Kunnia kuitenkin siitä miten persaukisuudellakin pääsee Tukiaisen kanssa kilpailemaan suomen turhimman tittelistä, kun A Harkimo on varannut jo 3 sijan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu