kolme päivää oksettaa

Join 1 illan jonka jälkeen join 2 päivää aamusta iltaan. Onko normaalia että vielä kolmantenakin selvänä päivänä oksettaa vai pitäiskö mennä lääkäriin?
3117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Juo piimää se helpottaa.

Äänestä

Meikä uutenaollessaan opetteli juopottelun saloja ja tulos oli aina kertomasi kaltainen . Jos liikuttelin päätä niin aina tuli yli . Ikäväkseni ainoa toimiva keino oli lopettaa miestentyylinen juopottelu .

Äänestä

Jollei se oksentelu lopu, juo lisää. Sillähän se lähtee millä on tullutkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiitoksiaa kirjoitti:

Join 1 illan jonka jälkeen join 2 päivää aamusta iltaan. Onko normaalia että vielä kolmantenakin selvänä päivänä oksettaa vai pitäiskö mennä lääkäriin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu