Onx noi häirinny elämää
Laitilan Matut
9
285
Vastaukset
- säää
Ongelmia aiheuttavat vain valkoiset roskat, joita Laitilassa on noin 90%
- torso
olivat tossa talvella tualla paikaklisessa uimahallissa
uimas alasti ..se täällä ensiksi sensuroitiin ,,vika suomi mulkku
mutta onneksemme se tapahtyúi ,,myös muissa paikka kunnilla
sovittu juttu sekin ,,mut munaa ei kuulema laitilassa näytettty
suojelu on kova kyrpä - onkin
Sensuuri.
- uppppp
.....
- keskitienkulkija
Eivät varmaan ole häirinny kenenkäään elämää, mutta vastaanottokeskuksessa töissä olevilla naisilla on aika monella miesystävä löytynyt turvapaikanhakijoista.
- torso
joku matu on hajoittanut ikkunoita tossa tiilitalos ..kauhja meteli ja huuto
eitäällä saatana saa nukuttua ...onneksi meillä laitilassa oma lasiliike ..ei lasit ongelma ..tekiä mamu on onkelma - upppp
....
- upppp
....
- stisåpisisi
Tyypillinen natsi. Ei argumentteja.
Bye.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175053Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/942290- 1351978
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481858Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171640"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551246Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu111882Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48821Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.301818Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654