Ihailijaltasi

Sinulla on mies niin monta vaihtoehtoa valita itsellesi sopiva nainen. Tosi moni ihastui juuri sinuun. Vinkkinä sinulle: minutkin voi valita :D
24582
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Olipa mukava aloitus. Niin, kenelle sydän sykkii? Sehän se pitäis valita. Vaihtoehtoja ei siinä suhteessa ole.

Äänestä
  • Tummalle komealle sykkii. Hänellä on vaihtoehtoja. Toivottavasti minäkin olen yksi niistä :)

    Äänestä

  • En ymmärrä miksi joku haluaisi olla yksi vaihtoehto.

    Äänestä

Sydän valitsi sinut jo vuosia sitten. Sinun tapaaminen selvensi mitä tarkoittaa sydämen valittu.

Äänestä
  • Olisitpa hän :)

    Äänestä

  • Puhutaan.. Minä olen Mika, oletko sinä Marianne?

    Äänestä

  • MMIIEESS kirjoitti:

    Puhutaan.. Minä olen Mika, oletko sinä Marianne?

    En. Valitettavasti.

    Äänestä

  • Minkä nimistä miestä ajattelet?

    Äänestä

  • KiilaanpaVäliin kirjoitti:

    Minkä nimistä miestä ajattelet?

    En uskolla sanoa...

    Äänestä

sinut kyllä voisin valita T.....
Ihastunut M

Äänestä
  • En ole T:kään.

    Äänestä

Voi kuinka söpöä!...

Juuri sellainen viesti jonka jokainen mies haluaisi kuulla.

Mä en halua.

Koska yleensä se "ihailu" perustuu sille millainen asema sillä miehellä on siinä yhteissössä eli sosiaalinen hyväksyntä = status.

Sen jälkeen alkaa sana levitä ja pillut kostua.

Sen miehen muulla elämällä, todellisella minällä tai sillä mitä hän ihmisenä on luonteenpiirteineen, heikkouksineen (mullakin niitä on pari, mutta vain pari) yms. ei ole mitään väliä.

Pääasia on vain että jo ihailtua miestä ihailee yhä useampi pelkän vitun toisten naisen suosion myötä.

Se on valetta ja valheessa elämistä, olen aina tahtonut siitä pois.

Äänestä
  • Hän on tummahko.

    Äänestä

  • Olen laittanut merkille saman. Alkaako niillä pillut kostumaan?

    Äänestä

Oon vähän niinku huomannu ja se tekee tilanteista aina kiusallisii jos useempi on paikalla :/

Äänestä
  • Totta. Jollain tavalla ymmärrän.

    Äänestä

  • eipuhuttu kirjoitti:

    Totta. Jollain tavalla ymmärrän.

    Kiva että ymmärrät :)

    Äänestä

K to P?

Äänestä

Mika->P..

Äänestä
  • Vai niin..

    Äänestä

Kerro missä ja milloin näit tämän miehen ?

Äänestä

Toisaalta harmi, tai miten sen ny ottaa, kun en itse ole havainnut naisten olevan kiinnostuneita. No, eipä tää mulle varmaan ollu.. Mulla mielessä ollut lopputalvesta - keväästä asti eräs varsin söpö neitonen.

Äänestä

Jumalan rauhaa tytön valitulle.

Äänestä

Kiitos tiedosta. Minusta on tuntunut että he juoksevat vaan karkuun. Ja hymyilevät selän takana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eipuhuttu kirjoitti:

Sinulla on mies niin monta vaihtoehtoa valita itsellesi sopiva nainen. Tosi moni ihastui juuri sinuun. Vinkkinä sinulle: minutkin voi valita :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu