Mä olisin kiinnostunut susta mies. Mut koska yhtään en sua tunne ihmisenä ja mikään meidän kohtaamisissa ei rohkaise mielenkiintoon sun puolelta niin parempi antaa olla. Enpähän häiritse. Mut jokin sun tavassa puhua vetoaa just muhun. Taidat tietää itsekin. Avaa suusi ja sano jotain suoraakin jos yhtään kiinnostaa. Tilanne kun on mikä on.
Huudan sitten minäkin
eikenellekään
8999
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
..ja tää nyt vain kun se joka sydämeni vei ei halunnne olla missään tekemisissä. Itse en kakkosvaihtoehdoksi haluaisi joten ymmärrän jos et sinäkään. Vapaa maa.
Jos olet tuo erittäin kaunis brunette kassaneiti niin olen kiinnostunut :) etelää menee
Jos olet se erittäin kaunis ja kaiken lisäksi vielä mieleeni mieluisen oloinen vaaleat hiukset omaava kaupan nainen/neiti niin tiedä, että olen kiinnostunut sinusta.
Minusta saa lisää tietoa vaikkapa Facebookin kautta. Otapa siellä yhteyttä minuun. Sekin voisi olla kanssa ihan jätte kiva juttu de jos ihan tulisit juttelemaan vaikkapa small talkkia kun teen ostoksia. Tiedä myös ettet sinä häiritse minua ainakaan (negatiivisesti) ja kyllä mielenkiintoa on sinua kohtaan minun puolelta paljonkin.
Sitä on kyllä sinun valitettavasti minun puolelta turha odottaa, että avaisin julkisesti sinulle suuni ellet sinä itse tee ensin aloitetta. Minä kun olen niin arka joskus ihmisten kanssa tyttörakas. Etelään menee tänäkin.... jonnekin turun lähettyville.
Vaikea sanoa,ku ei teidä kenelle. Sano kirjain ja meneekö suomeen mihin päin.
Nainen. Et voi jättää meitä näin tutustumatta ensin minuun. Olen sitä mieltä, että sinun kannattais. Tykkään sinusta paljon. Vielä en voi kertoa enempää, kun ei tunneta paremmin. Ajattele, mitä kaikkea hyvää minussa on, äläkä tee minusta mörköä. Tämä on eräälle tummalle naiselle pohjoiseen.
Pohjoiseen?
Kerro lisää ;) kuinka pohjoiseen?
No voi pillu taas mitä vittua..