Minkähän takia eivät esittäneet kaikki ilmestyneitä Bond-elokuvia vaan ainoastaan 21 leffaa.Daniel Craig:in tähdittämät jäävät nyt näkemättä.
Nelonen Bond leffat
8
261
Vastaukset
- jokuvaan_3
Jos uudemmat Bondit tulee liian kalliiksi Neloselle? Sitäpaitsi ainakin 007 Spectre pyörii C Morella.
- PaljonMahdollista
Voihan se olla noinkin. Tietysti vois laittaa Neloselle palautetta ja kysyä esittävätkö ne kenties myöhemmin. Maksukanavia en ole tilannut. Minusta Filmnetin jälkeen Canalplus / Cmore menivät huonompaan suuntaan noin yleisesti ottaen ja hinnatkin on vain nousseet. Näinhän se menee lähes kaikessa Suomessa, että palvelu huononee mutta hinta pysyy samana tai nousee.
- jokuvaan_3
PaljonMahdollista kirjoitti:
Voihan se olla noinkin. Tietysti vois laittaa Neloselle palautetta ja kysyä esittävätkö ne kenties myöhemmin. Maksukanavia en ole tilannut. Minusta Filmnetin jälkeen Canalplus / Cmore menivät huonompaan suuntaan noin yleisesti ottaen ja hinnatkin on vain nousseet. Näinhän se menee lähes kaikessa Suomessa, että palvelu huononee mutta hinta pysyy samana tai nousee.
Mulla on sekä C Moren että Viasatin leffakanavat. Paljon hyviä leffoja tullut niiltä, varsinkin viime kuukausina. Huomenna tulee Star Wars: The Force Awakens Viasatilta, just sopiva leffa Star Wars-fanille! :-)
- gfyt67567
Uusimpien Bondien esitysoikeudet maksavat liikaa Neloselle, ei ole varaa.
- dftg56
Niin ja Nelonen taisi oikein mainostaa että KAIKKI Bond-leffat.
- JuuNiin
Mainosti joko kaikki Bond-leffat tai sitten 21. Bond-leffaa. Itse näin muita reittejä pitkin nuo mitä Nelonen jätti esittämättä. Ja minun mielestä tuo Spektre oli paras noista uusimmista. Se Quantum Of Solace oli alku hyvin samantapainen kuin Spektressä vai muistanko väärin?
- drgrtyretyey
Ensi kesänä sitten tulee kaikki
- QwertyW
Tulee varmaan jo talvella kertaalleen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1544281Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville703980Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.123194Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1242800- 1832517
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa341692Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka581484- 611410
Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1141153IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih171141