näin tänään sinut

sul on varmana joku poikaystävä
8223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Höpö höpö.

Äänestä
  • Tottakai piru Janikat on.

    Äänestä

  • Narsisti_toni kirjoitti:

    Tottakai piru Janikat on.

    Menes nyt muualle Janikoinesi.

    Äänestä

Ja vittuako se sulle kuuluu

Äänestä

Missä näit?

Äänestä

Miten olet niin varma, että hänellä on poikaystävä? Varmaankin näit hänet jonkun miehen seurassa, vai?

Äänestä

Ai se ihkun vihreä rotsi ;) Sori mut "kuuluu" genreen ja on todella toimiva rytky se vaikka snadisti hinttarimainen. Mun ego kyllä kestää kun olen täysin varma suunnastani, samaa ei voi sanoa sälleistä jotka eivät uskalla edes koskea sellaseen releeseen.

Äänestä

naamasta, kun lakkaa saamasta.
ei oo vientii..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihan_varmana kirjoitti:

sul on varmana joku poikaystävä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu