Taksikuski antaa kyydit

Nainenpuutteessa

Heidi, paikallisen pikkujulkkiksen tytär, oli lähtenyt viettämään 18 v. synttäreitään kavereidensa kanssa paikkakunnan ainoaan baariin. Baariin oli houkutellut ihmisiä kykykilpailussakin menestynyt poikabändi. Heidi pääsi toki jonon ohi ja sai tiskiltä ilmaisen synttärijuoman. Loppuiltakin meni faijan piikkiin eli sitä ei tarvinnut miettiä.

Baarissa oli tiivis tunnelma ja Heidin kaveriporukka bongasikin pian inttijätkistä koostuvan porukan. Illan mittaan kaikki paitsi Heidi pariutuivat ja hävisivät jonnekin varjoihin kutemaan. Heidiä tämä harmitti ja hän päättikin iskeä ensimmäisen miehen joka tulisi vastaan, mutta ensin piti käydä veskissä. Vessoihin johtavassa pimeässä käytävässä Heidin tuli vastaan pari vastaanottokeskuksen asukkia. Heidi pääsi heidän ohitseen, mutta kun hän tuli takaisin olivat samat äijät käytävällä kytiksellä.

Sanomatta sanaakaan miehet kiskoivat Heidin kulman taakse ja alkoivat kopeloida häntä pienen discomekon alta. Toinen miehistä piti Heidistä kiinni eikä hän voinut edes huutaa - miehen käsi oli hänen suullaan. Toinen miehistä kiskoi Heidin mekkon ylemmäs, repi pikkarit alas ja upotti sormensa Heidin pilluun. Hetken päästä hän meni polvilleen tytön eteen ja alkoi nuolla tämän paikkoja. Heidi oli kauhusta kankeana eikä voinut muuta kuin kestää tätä imeskelyä. Kun äijät olivat vaihtamassa paikkaa näki Heidin tilaisuutensa tulleen, hän pääsi vapaaksi ja juoksi karkuun. Heidi siistiytyi nopeasti baarin nurkassa ja asteli ulos. Ilma oli viilentynyt baarissa vietetyn illan aikana eikä takseja näkynyt missään. Kaveritkaan eivät vastanneet kännyköihinsä.

Heidi kipitti nopeasti taksitolpalle ja hetken odotettuaan autoa yksi saapuikin paikalle. Hän astui kyytiin, sanoi kuskille osoitteen ja nukahti pian lämpimässä autossa, luullen olevansa turvassa. Heidillä ei ollut mitään tietoa missä hän oli kun taksikuski alkoi huhuilla, että nyt olisi aika maksaa ja nousta autosta. Heidi kävi laukkuaan läpi, muka hakien rahaa, mutta yrittikin pakoon. Taksikuski kuitenkin huomasi tämän yrityksen ja laittoi auton ovet lapsilukkoon. Hän uhkasi soittaa poliisit paikalle ja Heidi yritti selittää jotain julkkis-isästään.

Kuski ei kuitenkaan kuunnellut selityksiä vaan ilmoitti, että tytön olisi maksettava - tavalla tai toisella. Hän ajoi auton syrjemmälle, sammutti sen ja kumartui kohti takapenkkiä kaasusumutin kädessään. "Nyt näytät tissit , niin kyyti on kuitattu" sanoi mies. Heidi oli ihan kauhuissaan, mutta totteli miestä. Hän paljasti mekon alta suuret C-kupin rintansa. "Hiero niitä" käski mies ja tyttö totteli. Heidi otti nännit käsiinsä ja alkoi hieroa, tahtomattaan hän sai nännit kovettumaan. "Nyt nostat mekkoa ja ota housut pois" sanoi mies ja jatkoi "levitä haarat ja hiero pillua". Heidi yritti vastustella, mutta pelkäsi saavansa kaasusta.

Taas tyttö totteli miestä, nosti mekkoaan ja otti pikkarit pois. "Levitä haaroja enemmän" käski mies ja veti penkkiään taaksepäin. Toisessa kädessä sumutin hän uhkasi tyttöä ja laski kätensä tämän häpykummulle. Sormet alkoivat vikkelästi hieroa klittaa ja upposivat välillä Heidin pilluun. Hän kavahti kivusta kun mies yritti tunkea monta sormea tiukkaan reikään. Mies olikin taitava ja sai Heidin ynisemään nautinnosta vaikka hän yritti olla hiljaa. "Nyt käyt makaamaan sinne takapenkille" käski mies ja kiipesi penkkien välistä myös taakse. Heidi makasi selällään penkillä kun mies tarttui hänen jalkoihinsa ja levitti niitä. Hän kumartui kohti pillua ja Heidi yritti vielä kerran vastustella. Hän aikoi lyödä miestä, mutta tämä oli taas nopeampi kun humalainen tyttö. Mies tarttui Heidin ranteista kiinni ja sitoi ne vyöllään kiinni takaoven kahvaan.

"Varmistetaan vaitiolo" mies sanoi ja otti kuvia Heidin tisseistä ja pillusta. Sitten hän pääsi tytön vitun kimppuun ilman häiriöitä. Mies levitti tytön haaroja, sormetti ensin pillua ja hautasi sitten päänsä tämän jalkoväliin. Hän herkutteli nuorella lihalla, nuoli ja imi klittaa. Tätä jatkui aikansa, kunnes mies nousi ylös naama pillunesteistä kimaltaen. Heidin kauhistukseksi tämä alkoikin riisua housujaan. Pian kyrpä vapautuikin kalsareista, mutta se ei Heidin suureksi naurunaiheeksi seissyt kunnolla. Mies katsoi Heidin hetken, hymyili ja alkoi runkkamaan kaluaan juhlakuntoon. Hetken päästä penis seisoi asennossa ja mies alkoi sovittamaan sitä Heidin tuheroon. Vaikka tytön paikat olikin jo voideltu valmiiksi teki miehen suuri kyrpä kuitenkin kipeää. Ensin pari tutkivaa tökkäystä kunnes neitsyys antoi tietä ja sitten kunnon survaisu niin, että Heidi huusi kivusta.

Tästä huolimatta mies jatkoi, välillä hitaasti ja sitten taas rajummin. Hän nosti tytön jalat olkapäilleen ja pani tätä oikein kunnolla. "Nyt saat kyytiä" hän nauroi ja suuri kalu rynkytti tytön herkkiä paikkoja. Heidi menetti jo ajantajunsa kunnes mies vihdoin laukesi karjuen hänen sisälleen. Kaikki oli ohi hetkessä, pian auto olikin jo kotiosoitteessa ja kuski huikkasi vielä "sano terkkuja isällesi ja muista valokuvat".

1

900

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Asuin aika kaukana keskustasta. Taksi maksoi maltaita mutta sain vanhemmilta aina taksirahat. Parille tutulle kuskille maksoin matkan luonnossa ja säästin rahat.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?

      Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko
      Ikävä
      99
      1536
    2. Kerran oltiin mekin kahdestaan

      Saanko sanoa, että minua kyllä vähän huvitti jälkeenpäin? Olit kuin vapiseva jänis ketun vieressä valmis loikkimaan paik
      Ikävä
      13
      1196
    3. Ozzy Osbourne on kuollut

      Kevyet mullat ja R.I.P. Ei soi enää Paranoid.
      Maailman menoa
      227
      1179
    4. Persut yritti estää somalinaista väittelemästä lääketieteen tohtoriksi

      Yrittivät saada hänet lähihoitajakouluun, vaikka pärjäsi hyvin koulussa. Nyt hän on yliopistossa väitellyt lääketieteen
      Maailman menoa
      264
      1032
    5. Oikeasti, voitais mennä kahville

      ja jutella niin kuin normi-ihmiset. Kyllä toivon sitä. En pelkää kohdata enkä istua sun kanssa samassa pöydässä. Miten o
      Ikävä
      81
      989
    6. Naiset, naiset

      Älkää antako painonne nousta. Naisella ylipaino ei ole hyvä.💝
      Ikävä
      141
      960
    7. Jos nainen harrastaa seksiä

      Useiden kanssa, miten se eroaa miesten mielestä siitä, jos miehellä on ollut useita s kumppaneita? Oletan että kaikki mi
      Ikävä
      179
      943
    8. Pihlaja-puulle

      Illat on mulle pahimpia. En tiiä miks se olis vaan parasta yöstä toiseen nukkua sun kanssa ja herätä sun kasvoihin. Jos
      Ikävä
      15
      909
    9. Yritin keväällä unohtaa sinut nainen

      mutta siinä kävi niin, että ikävä tuli korkoineen takaisin. Niin että mikä taikavoima sinulla on minuun, sitä joutuu mie
      Ikävä
      33
      792
    10. No mitä nyt

      Ollaanko vaiko eikö olla? Miehelle.
      Ikävä
      71
      787
    Aihe