Sanotaan nyt vielä kerran

Että Keputollukoille menee perille. Mäkikirikilpailun johtajan pilkkupaita ja kukkamekko eivät ole sama asia. Voi voi teitä Kepureppanoita kun olette sivistymättömiä.
9139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mekko mikä mekko ja ruma kaiken lisäksi!

Äänestä

vinkuu taasen silkkaa paskaa. homopelle.

Äänestä
  • Aloittaja

    Kepumoukka vinkuu puskasta kun ei muuten uskalla.

    Äänestä

Aloittaja

Ihmetyttää tämä Keputollukoiden ääretön tyhmyys, pahansuopaisuus sekä täydellinen yleissivistyksen puute.

Äänestä
  • Aloittaja

    Keskustelimme tuossa Vaimoni kanssa muutaman keskitason Perussuomalaisvaikuttajan kanssa jo mahdollisista yhteistyökuvioista 2019 vaalien jälkeen. Olin positiivisella tavalla yllättynyt koska heistä puuttuivat täysin em. Kepulaisten negatiiviset tunnusmerkit. Uutta Honka-liiton pohjaa siis valoimme. Vaimo vain on edelleen hieman empivä tuon NATO-jäsenyyden suhteen.

    Äänestä

Varmaan homo kaverit suoro suorana kun olet tuo mekko päällä.

Äänestä
  • Aloittaja

    Etkä tollukka muuhun pysty.

    Äänestä

Komea on mekko..

Nahkahousut on ihgud !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


OikeistoSosDem kirjoitti:

Että Keputollukoille menee perille. Mäkikirikilpailun johtajan pilkkupaita ja kukkamekko eivät ole sama asia. Voi voi teitä Kepureppanoita kun olette sivistymättömiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu