Haku päälle vaan uuestaan

tai sitähän syl kökö äjän öllykki.

Mikä baari suin lähellä... Ehkä löytyy tumma ja tulinen, joka käskyttää sua sexysti.

Kato, näin paljon tykkään sust nykyään eli en.
166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei hakuja. Vain se yksi, josta en irti pääse ja josta tänne puran. irlissäki todellisuudessa ollut vain kaksi miestä.
Niin ja josta tänne puran, ei tykkää minusta, ei halua. Ei ole koskaan mitään halunnutkaan. Realiteetit tässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


syksynhakukäynnissä kirjoitti:

tai sitähän syl kökö äjän öllykki.

Mikä baari suin lähellä... Ehkä löytyy tumma ja tulinen, joka käskyttää sua sexysti.

Kato, näin paljon tykkään sust nykyään eli en.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu