Ehkä parempi luopua suosiolla

Sinusta nainen...ei minulla ole muuta annettavaa sinulle kun rakkauteni enkä tiedä haluatko sitä...
21768
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Elä huoli, oot just paras:)

Äänestä

Kuule minä olen itse aika tavallinen myös ja kyllä sen miehen rakkaus olisi kelvannut mutta suurin syy on pelko.
En kyllä edes usko että mulle oli mutta vastasinpa vaan ei tarvitse suuttua.

Äänestä

Tuo asia kannattaa kyllä selvittä irl eikä täällä. Keskustelemaan vaan hänen kanssaan, hop hop.

Äänestä

Itsesääli ei pue miestä

Äänestä

Kyllä mulle kelpais yhden ihanan miehen rakkaus --- mis oot honeybunch?

Äänestä

Ihan sama. Mitä sillä pelkällä rakkaudella tekee kun ei ole sen ainoa saaja? Eikä edes tiedä olevansa rakkauden kohde.

Äänestä

Jos olisit juuri hän(m), muuta en tarvitsisikaan, sillä pääsee jo pitkälle.

Äänestä

Mä oon ihastunut (periaatteessa) tavalliseen mieheen, mutta hän ei ole minulle tavallinen. :-)

Äänestä

Riittäisi, jos mä rakastaisin sua. Mutta, mä en rakasta.

Äänestä

Antakaapas, kun minä ennustan kaikille palstalaisille...ennekuin meen. Teistä tulee ihania, kilttejä ja tapaatte syksyllä elämänne ihmisen, joka myös on kiltti ja ihana.

Äänestä
  • :D

    Äänestä

Kertoa ne tänne ei kenellekään.

Äänestä

olihan sulla annettavana sille ne kaikki vittumaiset viestit mitä oot ahkeraan sille postaillu, siks vähän ihmetyttää toi " rakkaus " ))

Äänestä
  • Niimpä. Kyllä siinä kaikkoaa viimeisetkin tunteiden

    Äänestä

viimeksi puhunut hänelle?

Äänestä

Aina on toivoa. Puhukaa avoimesti. Ei voi olettaa jotain toisen puolesta. Ei toisen ajatuksia voi tietää, ellei toinen sitten ole sanonut, ettei halua mitään sun kanssa.

Äänestä

kuvittelet mulla olevan annettavana?

Äänestä

Ja luonnekkin täyttä paskaa, niin...

Äänestä

Ette ole minkäänlaisessa yhteydessä keskenänne, ette kommunikoi ollenkaan ?

Äänestä
  • Emme ole, emmekä tule olemaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tavallinen_mies_ kirjoitti:

Sinusta nainen...ei minulla ole muuta annettavaa sinulle kun rakkauteni enkä tiedä haluatko sitä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu