Ejakulaatio tms

ooshait

Elikkäs vaimoni ei ole koskaan saanut orgasmia, eikä harrasta itsetyydytystä. Seksi on ollut tähän asti sängyssä tapahtuvaa peruskauraa. Toki kiihotumme molemmat seksistä, mutta vain minä saan orgasmin.

No, asiaan... Olimme pitkästä aikaa ilman kiireitä yhdessä kotona. Suutelimme ja hieroin hieman hänen klittaa ja päädyimme vessaan naimaan. Vaimoni meni toinen kankku lavuaarin reunalle istumaan, ja yhdyimme siinä sitten aika kiihkeästi. Vaimo oli sitä mieltä että nyt löytyi oikein hyvä asento, ja oli varmaan 10kertaa kiihkeämpi mitä normaalisti.

Lopulta vähän ennen kuin laukesin, niin tunsin miten pillusta alkoi valua suuri määrä jotain kuuman tuntuista nestettä. Sitä valui lorahduksittain kassejani ja jalkojani pitkin maahan. Laukesin sitten itse ja vedin kullini ulos, ja pillusta oikein lorisi kirkasta nestettä lattialle. Varmaan 2-3 desiä siis.

Vaimonikin säikähti tätä hieman, että miten kosteutta voi noin paljon tulla. Se neste ei siis ollut kovinkaan liukasta, kuten kiimatipat tapaa olla, vaan enemmän vesimäistä. Maistoin tätä hieman, eikä se maistunut tai haissut virtsallekaan. Oliko se siis ejakulaationestettä?

Entä voiko vaimollani olla jatkossa parempi mahdollisuus saada orgasmi?

3

302

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • yhdyntätohtori

      Sitähän se aivan ilmeisesti oli. Vaimosi on kokenut aivan uuden ulottuvuuden seksielämässään. Jatkossakin hän varmaan tulee ajoittain ejakuloimaan. Ehkäpä se orgasmikin sieltä pikku hiljaa alkaa löytyä!

    • Seksiproffa

      Pissaa virtsarakosta. Ihme uskomuksia terveillä ihmisillä.

      Toisaalta kun asioita mystifioi, ne ovat jännempiä.

    • KyynikkoTietää

      Ei se mitään orkkua tule saamaan. Meillä sama juttu. Neljä vuotta jaksoin yrittää ja sit riitti. Enää en koske koko naiseen. Ja kokemuksesta tai sen puutteesta ei ole kyse, emme vain ole oikeat ihmiset toisillemme.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ajattelen sinua nyt

      Ajattelen sinua hyvin todennäköisesti myös huomenna. Sitten voi mennä viikko, että ajattelen sinua vain iltaisin ja aamu
      Ikävä
      56
      4237
    2. Vaistoan ettei sulla kaikki hyvin

      Odotatko että se loppuu kokonaan ja avaat vasta linjan. Niin monen asian pitäisi muuttua että menisi loppu elämä kivasti
      Ikävä
      18
      2801
    3. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      140
      2613
    4. Yritys Kannus

      Mää vaan ihmettelen, julkijuopottelua. Eikö tosiaan oo parempaa hommaa, koittas saada oikeasti jotain aikaiseksi. Hävett
      Kannus
      15
      2073
    5. Mies kadonnut

      Kukas siellä kolarissa on kadonnut
      Kolari
      15
      1523
    6. Oletko täällä mies?

      Mitä mietit? ❤️ varmistan vielä, että onhan kaikki ok meidän välillä?
      Ikävä
      109
      1400
    7. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      73
      1367
    8. Syrjintäskandaali Lieksan kaupungin johdossa

      Ylen valpas toimittaja kirjoittaa: Lieksan kaupunki kieltäytyi hyväksymästä Vihreiden venäläistaustaista ehdokasta Lieks
      Lieksa
      158
      1098
    9. Eikö ole jo ihan sama luovuttaa

      Meidän suhde ei ikinä toimisi.
      Ikävä
      93
      1057
    10. Kuin sonnilauma

      Taas on Virkatiellä kova meteli keskellä päivää. Ei siinä kyllä toisia asukkaita yhtään ajatella. Tullaan yhden asuntoon
      Kuhmo
      21
      1028
    Aihe