Olikohan se mies vai pirun ruma nainen joka oli menneellä viikolla orivedellä liikkeellä vaalealla autolla ja oriveden keskustassa?
mies mekko päällä orivedellä?
12
597
Vastaukset
- nettanen
Ollut joskus valintatalossa kaupassa samaan aikaan ja ysitien p alueellakin nähnyt sen :D
- piksa
grillin kulmilla pyöri viikolla vihertävään mekkoon pukeutunut nainen,vai olisiko sitten ollut mies.Peppu oli hyvä ja tuuheat hiukset ja aurinkolasit silmillä...yök jos oli mies!
- jörske
ainakin se hinkkasi itteensä sauvalla kultakioskilla länkipohjassa mekko korvissa pöydän päällä,en nähny roikkuko kalu vai laittoko kakkoseen.
- pillurallia
Hihii..Oli se mies,grillin nurkalla riisui toissa yönä mekon ja kierteli ympäri keskustaa ihan alasti.Kyllä sillä roikku jotain jalkovälissä :D melkein tunnin oli liikkeellä ennenkuin häipyi johonkin,voi jeesus mikä tyyppi
- hurhur
Onhan se hyvä, että jotain toimintaa kaupungissa on...
- kameramukana
Onhan hänestä kuvamateriaalia ja videokuvaakin.YouTubessakin löytyy jos osaa etsiä ;)
- kassalla
Onhan hän tullut bongattua :D ikävä kyllä en ole nähnyt ilman mekkoa kylällä :D
- näinhänseon
Sitten heräsin hiestä märkänä.
- kassalla
perjantaina oli taas kylillä ja uuden k-marketin pihassakin.Harmi jottei mennyt ostoksille kauppaan :(
- sanomuikku
autokameraan sain ikuistettua,ennen orivettä oli levähdysalueella tupakilla.monet tutut on nähnyt sen myös usein siellä.pitäisköhän laittaa youtubeen pätkä kun se kessua imee muina miehinä minun autokameran edessä ;)
- kaikkenlaista
lauantai yönä oli lidlin ovella mekko korvissa ja masturboi hieromasauvalla itseään mekko korvissa..sauva oli tosiaan kakkosessa kun jalkovälistä roikkui jotain,eli on se ... onneksi kohta talvi niin tuskin enään kauaa liikkuu kylällä ainakaan mekko päällä ja ilman.
- sartse
toivottavasti vanhan valintatalon,nykyisen k-marketin valvonta kamerat toimii ja on nauhoittanut.runkkasi meinaan menneellä viikolla yks yö mekko korvissa itseään sauvalla ja kädellä ihan valvontakameran edessä...emme uskaltaneet mennä niin lähelle että ois auton rekkari näkynyt ja naama kunnolla,huonoo kännykkävideoo kumminkin on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1116916KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3886577Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei653317Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521282869Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1082460Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään351940- 1251834
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro211697Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1821367- 741257