Asentoja joissa penis tuntuu paksummalta?

hoikka-joka-paikasta

Joka paikassa sanotaan nykyään, että peniksen paksuus merkitsee enemmän kuin pituus. Kertokaa naiset asentoja tai muita vinkkejä, joissa penis tuntuu paksummalta? Yksi asento se, että nainen laittaa lähetyssaarnaajassa jalat yhteen, mutta muuta en tiedä eikä tämäkään oikein ole mielestäni hyvä asento. Kivempaa on kun naisella on jalat levällään.

5

1659

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LucyInTheSky

      Kyljellään lusikka-asennossa ainakin tuntuu paksummalta. Minusta tosin parempi keino on laittaa naiselle (eli minulle, olen siis itse nainen) dildo tai muu vastaava suoleen, niin pillussakin tuntuu täydemmältä.

      • alle10

        Hoikkakullisena on puolison kanssa etsiskelty asentoja, joissa kulli tuntuu isommalta. Kaikki jalat yhdessä asennot ainakin kelpaavat naiselleni, koska pillu on silloin tiukempi. Vatsallaan ja takaapäin osuu hänen mielestään hyvään kohtaan ja silloin ei paksuudellakaan ole niin paljon merkitystä.
        Joidenkin naisten mielestä kullini oli jopa parempi, koska anaaliyhdynnässä iso kulli on huonompi. En oikein ymmärrä dildon käyttöä, kun voisit ottaa miehen kullinkin peräaukkoosi. Mieskin voisi saada tosi tiukkaa, joka on meille pienikullisille aika harvinaista. Joitakin tosi tiukkapilluisiakin naisia on, mutta eihän sitä tiedä ellei pääse kokeilemaan.
        Klitoriksen hieronta säätää pillua paljonkin pienemmäksi, joten ei se tuntemus aina ole ihan miehen peniksen koonkaan varassa.


    • Paksuamammalle

      Pumppaat sen ja sen jälkeen kalurengas...

    • Kiristinmies

      En tiedä asennosta mutta itse käytän jotain kiristintä kalun ja pallien juuressa. Esim maitotölkistä leikkaan soiron jonka kieputan pallien juuren ympäri ja maalarinteipillä tiukkaan kiinni. Viisi senttiä leveä soiro jo mukavasti palleissa tuntuu, ja seisooooo

    • takaapäinonihquu

      Täh??? eikun takaapäin ja tyynyjä vatsan alle, niin että peppu nousee pystyyn ja siitä sitten. Muista klitta, sillä se on tärkeä …

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      60
      7492
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2916
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1766
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1649
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1458
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1394
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      130
      1134
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      73
      827
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      802
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      51
      707
    Aihe