Asentoja joissa penis tuntuu paksummalta?

hoikka-joka-paikasta

Joka paikassa sanotaan nykyään, että peniksen paksuus merkitsee enemmän kuin pituus. Kertokaa naiset asentoja tai muita vinkkejä, joissa penis tuntuu paksummalta? Yksi asento se, että nainen laittaa lähetyssaarnaajassa jalat yhteen, mutta muuta en tiedä eikä tämäkään oikein ole mielestäni hyvä asento. Kivempaa on kun naisella on jalat levällään.

5

1746

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LucyInTheSky

      Kyljellään lusikka-asennossa ainakin tuntuu paksummalta. Minusta tosin parempi keino on laittaa naiselle (eli minulle, olen siis itse nainen) dildo tai muu vastaava suoleen, niin pillussakin tuntuu täydemmältä.

      • alle10

        Hoikkakullisena on puolison kanssa etsiskelty asentoja, joissa kulli tuntuu isommalta. Kaikki jalat yhdessä asennot ainakin kelpaavat naiselleni, koska pillu on silloin tiukempi. Vatsallaan ja takaapäin osuu hänen mielestään hyvään kohtaan ja silloin ei paksuudellakaan ole niin paljon merkitystä.
        Joidenkin naisten mielestä kullini oli jopa parempi, koska anaaliyhdynnässä iso kulli on huonompi. En oikein ymmärrä dildon käyttöä, kun voisit ottaa miehen kullinkin peräaukkoosi. Mieskin voisi saada tosi tiukkaa, joka on meille pienikullisille aika harvinaista. Joitakin tosi tiukkapilluisiakin naisia on, mutta eihän sitä tiedä ellei pääse kokeilemaan.
        Klitoriksen hieronta säätää pillua paljonkin pienemmäksi, joten ei se tuntemus aina ole ihan miehen peniksen koonkaan varassa.


    • Paksuamammalle

      Pumppaat sen ja sen jälkeen kalurengas...

    • Kiristinmies

      En tiedä asennosta mutta itse käytän jotain kiristintä kalun ja pallien juuressa. Esim maitotölkistä leikkaan soiron jonka kieputan pallien juuren ympäri ja maalarinteipillä tiukkaan kiinni. Viisi senttiä leveä soiro jo mukavasti palleissa tuntuu, ja seisooooo

    • takaapäinonihquu

      Täh??? eikun takaapäin ja tyynyjä vatsan alle, niin että peppu nousee pystyyn ja siitä sitten. Muista klitta, sillä se on tärkeä …

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Puukotus Kajaanissa

      Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu
      Kajaani
      59
      1521
    2. Taas henkirikos

      Kuka lienee nyt asialla.
      Ilomantsi
      26
      1154
    3. 82
      1002
    4. Nyt se syksy on sitten alkanut

      Esimerkiksi tänään sataa aamusta iltaan, ja nytkin.
      Maailman menoa
      41
      823
    5. Mitä söpö

      Mies mietit?
      Ikävä
      65
      816
    6. Minä en ole koskaan

      Rakastanut ketään toista yhtä paljon kuin sinua
      Ikävä
      92
      744
    7. Humalassa autolla ajo.

      Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.
      Suomussalmi
      13
      720
    8. Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.

      Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.
      Ikävä
      131
      705
    9. Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."

      Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i
      Kotimaiset julkkisjuorut
      19
      705
    10. Vähän pitää

      Kiusia ja näyttää
      Ikävä
      115
      676
    11. Suloinen ja herkkä

      Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.
      Rakkaus ja rakastaminen
      31
      615
    12. Jäljitelmä Birginit

      Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �
      Kotimaiset julkkisjuorut
      142
      605
    13. Hurja pako Kuhmossa

      19 vuotias kaahasi humalassa jalkakäytävälle tänään. Kuka mitä häh.
      Kuhmo
      4
      602
    14. Taidat olla

      Luovuttanut jo minun suhteeni osalta?
      Ikävä
      43
      591
    15. Minä muistan

      Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol
      Ikävä
      45
      570
    16. Mä voisin rakastua noihin tähti silmiin

      Katseesi on niin lumoava nainen💚.
      Ikävä
      19
      536
    17. Hyvää yötä hurmuri

      Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä
      Ikävä
      24
      523
    18. Jos tullaan toisiamme vastaan, niin

      pitäiskö pysähtyä ja onnitella?
      Ikävä
      41
      518
    19. Anteeksi J-mies

      Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t
      Ikävä
      71
      493
    20. Kenen viisautta on ollut laittaa tie väärällä murskeella pilalle

      Kenen viisautta on ollut kun Siimeksen/Kylmänpurontie pantu pilalle kun on ajettu liian karkeaa mursketta. Rengasliikke
      Hyrynsalmi
      17
      477
    Aihe