Näin pienen kikulisi :o en pitänyt
mies näin sun kikulin
pikkukikuli
20465
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Joo........
Ei 16cm:llä tee mitään............
<3
Normi kalu se on. Kovasti ovat tykänneet siitä ;) orgasmeja on antanut...
Pienessä ei ole mitään vikaa tai hävettävää. Monia munia nähnyt ja kokenut eikä pieni todellakaan huonoimmasta päästä. Olkaa miehet ylpeitä vaikka teillä olisikin normaalia pienempi tai reippaasti pieni. Ei mitään hävettävää!
Niin joo, sanoo nainen jolle seksi ja ja yhdyntä pakkopullaa. Jos nainen haluaa nauttia, on kalun koolla väliä. Pieni killi kun ei vaan tunnu missään. Kunnon kalu sen sijaan oooohhh.
Vertaa heinään niin kutittaa sekin.
Taitaa joku olla heikoilla :)
Miesten ikuinen harha: kigulin koko! Ihan sama gikulista, jos mies on rakastettava, niin silloin se on rakastettava. Se ei ole gikulista kiinni! Näin on.
Ja sitä paitsi pituudella ole mitään väliä, paksuudella on enemmän merkitystä, jos nyt ajatellaan fysiologisesti, mutta jos mies on ihana, niin silloin mies on ihana, rakastettava ja maailman paras mies vaikka ei koko gikulia olisi olemassa. Näin on.
Höh, oletko asentanut kylppäriini salakameran? ;)
Ensi kerralla taidan vähän runkkailla niin näet että kyllä se pienikin kasvaa.
Vai saanko mä runkata sua?
Jos olet se hyvännäköinen blondinainen, niin saat ;)
Okay! Nyt et uskalla käydä suihkussa! Mä tulen! Anna avaimet!
Soita vaan ovikelloa, niin pääset sisälle. Tiedät missä asun ;)
Noo, suihkuttele rauhassa, et voi tulla avaamaan kesken suihkuttelun! Käyt sentään, sepä hyvä.
Kaikki on suhtellista. :D
On uponnut monta pikku haita.
Iso on ja paksu.
Eikös se nyt sitten ole lähinnä sun ongelmasi. Mä olen kaluuni tyytyväinen.
Siis miten se voi olla mahdollista? Enhän näe sitä itsekkään :D
Näit sen paraatikunnossa?
Koska jos näit velttona niin...ihan naurettavan pienihän se on.
Hirvittävästi ei kyllä toimintakunnossa ole tullut sitten valituksia, ellei nautinnon omaista valitusta oteta lukuun. ;D
ja milloin/missä?